Rýchly náhľad

10

Elektrické Vybavenie A Spotrebné Materiály

12v24v36v High-Power Striedavý Motor Ovládania Rýchlosti Doska Podporuje Užívateľské Programovanie

€51.77 €41.42

Štítky: ventil riadiaca jednotka, história programmable logic controller, ovládanie rýchlosti motora, striedavý frekvencia rýchlosť motora radič, výkonný striedavý motor regulátora otáčok, striedavý motor control, rýchlosť controler jednotky, riadenie jednosmerného motora rýchlosť, stepper motor radič hdd, hdd motorových radič.

Porovnať


 • SKU: w746

Najpredávanejší

Popis

Ťažba kód: 51vg

Prehľad produktu

tento produkt je nízkeho napätia a nízky príkon, a prijme pokročilé priestor magnetické pole orientované riadenie (FOC, vektorové riadenie) technológia presne zistiť aktuálny, otáčok a polohy a vykonávať prúd slučky, tri PI uzavretej slučke ovládanie rýchlosti krúžok a postavenie krúžok môžu realizovať presné určenie polohy ovládanie, zrýchlenie a spomalenie, stabilná regulácia otáčok a konštantnej krútiaceho momentu motora. Podpora 37 Hlavné ovládacie režimy, dobrý motor control tuhosť, rýchle reakcie, č krútiaci moment zvlnenie, stlmiť.

Popredné vlastnosti

prijatie magnetické pole orientované riadenie (FOC, vektorové riadenie) technológie, motor beží hladko, krútiaci moment nemá žiadne vlnenie a mlčí.

Podpora tri closed-loop control režimy polohy, rýchlosti a krútiaceho momentu, podpora tri uzavreté PI regulátor prúdu, rýchlosti a polohy a kontrolu polohy, rýchlosti a krútiaceho momentu presne a rýchlo. Podporuje krok servo control.

Až 37 Hlavné ovládacie režimy, podpora Modbus RTU 485 autobus, potenciometer, analógový signál PWM/frekvencia/impulz a predvolené ovládania, integrovaný motor ovládača a ovládač, ukladanie námahy a nákladov.

Systém ovládania a hlavné ovládacie režime sú stanovené prostredníctvom systému dial spínač, ktoré je jednoduché a ľahko použiteľné.

Multi-funkčné 5p control interface je prijatý na automatické prepínanie vstupných a výstupných funkcií podľa rôznych hlavné ovládacie režimy, tak ľahko si uvedomil, rôzne ovládacie režimy.

Všetky rozhrania sú vybavené ESD Elektrostatické ochrany a kontroly vstupného portu môže byť chránený 25V napätie, blokovanie, prepätiu, preťaženiu, abnormálne sled fáz, komunikácie prerušenia, atď, je vhodný pre riadiace systémy rôznych napätie systémov a môže sa prispôsobiť na tvrdé pracovné prostredie.

Podporuje sled fáz učenia, cestovanie vzdelávanie a power-on reset na pôvodu.

PC demonštrácia ovládací softvér je poskytovaný na dokončenie podrobné funkcie regulátora, nastavovanie parametrov a motorových kontrolný test.

A poskytuje užívateľsky príjemný PC vlastné zdvih programovanie softvéru môže realizovať vlastné logiky riadenia a ťah motora.

Oblasti aplikácie

je vhodný pre zariadenia na automatizáciu, manipulátor, smart home a ďalších oblastiach.

Vhodné pre stroj parametre sú prispôsobené on-line

① Motora s pevným napätie 36V: správne označiť menovitý výstupný výkon 120W (menovitý príkon hz 180w) a nižšie, alebo označiť motora s pevným aktuálne menej ako 5A pracovať dlhý čas.

② Motor s menovitým napätím 24V: správne označiť menovitý výstupný výkon 80W (menovitý príkon 120W) a nižšie, alebo označiť motor s menovitým prúdom menším ako 5A pracovať dlhý čas.

③ Motora s pevným napätím 12V: správne označiť menovitý výstupný výkon 30W (menovitý príkon 60W) a nižšie, alebo označiť motora s pevným aktuálne menej ako 5A pracovať dlhý čas.

Poznámka: Motor nom Curr je možné získať zo štítku označiť alebo Údaje Príručka motora. Ak motorových nom Curr nie je možné určiť, menovitý výstupný výkon motora môže byť rozdelený na menovité napätie a potom vydelený motorových účinnosť odhad (menej ako 24V motor, efektívnosti N je 50%, väčší ako alebo rovný 24V a vyššie napätie motora, efektívnosti N je 70%).

Veľkosť Produktu

výška je 15 mm a ostatné rozmery sú uvedené v nasledujúcom obrázku.

Technické parametre

Definícia rozhrania

konfiguračné rozhranie softvéru

konfiguračný softvér: konfigurovať parametre, ladenie, zálohovanie, a načítať parametre.

Vstavaný program, režim

užívatelia si môžu vytvoriť kontrolóra za druhý raz, prispôsobiť prevádzku logika radič, a uvedomiť si vlastné ovládanie motora. .

Systém konfiguračného dip prepínač

DIP spínač sa používa na konfiguráciu ovládača ovládanie režim pracovný režim, čelo prúdu vzdelávania motorových Hala sled fáz, učenie ťah, atď.

Konfigurácia kontroly režim:

konfigurácia pracovný režim, v zdroj signálu režim riadenia:

konfigurácia multi-function režim v zdroj signálu režim riadenia:

konfigurácia obsahu vzdelávania v multi-režim funkcie:

konfigurácia typ signálu v zdroj signálu režim riadenia:

typické aplikácie

1. Dvojitý potenciometer nezávislej regulácie otáčok

prepnite Ovládací režim zapojenie je znázornené na obrázku. Použiť dve potenciometer na urýchlenie motor vpred a vzad resp., a kontrolovať motorové vpred a vzad otáčanie a štart a stop cez prechod hodnotu. Potenciometer VR1 prispôsobuje rýchlosti vpred motora, a potenciometer VR2 nastavuje rýchlosť chodu motora. Keď kĺzavý konci potenciometer listov od COM na VO, motor rýchlosť sa pohybuje od 0 do najvyššej revolvingové rýchlosť. Prepínač K1 kontroly štart a stop motora, a prepínať K2 ovláda smer otáčania motora. Limit prepínače SQ1 a SQ2 limit vpred a cúvanie, resp.

Systém konfiguračného DIP prepínač pre nezávislé regulácie otáčok dvojitý potenciometer:

2. Dvojitý potenciometer nezávislé ovládanie polohy

prepnite Ovládací režim zapojenie je znázornené na obrázku. Potenciometer VR1 upravuje rotujúce polohy motora, potenciometer VR2 nastavuje rýchlosť otáčania motora, a keď kĺzavý konci potenciometer VR1 listov od COM na VO, rotujúce polohy motor beží od východiskového bodu ťahu do koncového bodu ťahu, keď kĺzavý konci potenciometer VR2 listov od COM na VO, motor rýchlosť zmeny od 0 do najvyššej revolvingové rýchlosť. Prepínač K1 ovládacie prvky núdzového zastavenia motora. Limit prepínače SQ1 a SQ2 limit vpred a cúvanie, resp.

Doplňujúce údaje

 • Maximálne uplatniteľné motor kapacita: 120w
 • Certifikácia: CE
 • Model: MSFOCD-5AL
 • Typ Napájania: Jednosmerný Prúd (DC)
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Platné Elektrický Stroj: DC Induktívne Striedavý Motor
 • Maximálny výstupný prúd: 8A
 • Číslo Modelu: MSFOCD-5AL
 • Fáza: Trojfázový
 • farba klasifikácia: Zelená Normy
 • Kontinuálne výstupný prúd: 5A
 • Typ Motora: DC Motor

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

Pôvodné SIMATIC 6ES7211-1BE40-0XB0 6ES7 211-1BE40-0XB0 S7-1200 CPU Modul 1211C AC/DC/Relé 6 DI 24 V DC

Pôvodné 6ES7211-1BE40-0XB0 6ES7 211-1BE40-0XB0 S7-1200 CPU 1211C 6ES72111BE400XB0 Kompaktný CPU AC/DC/Relé 6 DI 24 V DC ​ Upozornenie: Vážený zákazník, DHL poplatky Vzdialenej Oblasti Poplatok o USD33, tak prosím poskytujú pohodlné adresu, ktorá nie je na jeho Vzdialenej Oblasti Zozname, alebo nás kontaktujte na zmenu Celkového Poštovného pre vás. Thannks!

48-72V 1500W 4 V 1 E-Bicyle Skúter Striedavé Intelligent Dual Režimov Regulátora

Popis: 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Vlastnosti: produkt je striedavé dual-režim smart merať napätie batérie, motor fázy. Silný štart, lezenie moc veľké a malé hluk motora. Keď napätie batérie stať nižšia, prúd bude tiež sa znížila na udržanie normálnej prevádzke. To nie je len chrániť batérie a predĺžiť životnosť batérie, ale tiež zvýšiť beží vzdialenosť.

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter