Rýchly náhľad

10

misc

Zubné Lekárske Stroj Alginate Mixér HL-YMC1

€12.33

Štítky: zubné autokláve, box prepínač, plastové miešanie pad, zubné alginate mix, lekárske retractor, zubné vaccum zmiešavač, zubné machin, zlato alginate, clinica zubné autokláve, amalgámovú výplň.

Porovnať


  • SKU: w4868

Najpredávanejší

Popis

Zubné Lekárske Stroj Alginate Mixér HL-YMC1

Úvod:

Model HL-YMC som Mixer je naša spoločnosť ako prvá generácia pult prvom semi-automatické alginate zvukový pult na domácom trhu. Toto zariadenie sa používa na výrobu falošných zubov; to nahradí handwork miešania Dojem Materiálu. Má vlastnosti práce-ukladanie, rýchlo, dobre premiešajte a menej bublina .

Technika parameter:

1. Napájanie: AC 110V, 60 Hz

AC 120V, 60 Hz

AC 220V, 50 Hz

AC 230V, 50 Hz

~ 240V, 50 Hz

2.Rýchlosť: nízka rýchlosť: 120rpm, vysokorýchlostné: 250rpm.

3.Pravidelné upozornenie: Po zmiešaní 20S to bude mať pípnutie a budenie svetlo bude blikať upozorniť užívateľa pomocou alginate okamžite, alebo to schne.

4.Prestať fungovať, ak preťaženie: Keď je motor preťažený, bude jednotka pracovať automaticky po 3S, stlačte tlačidlo Štart alebo krok na nohy ovládanie opäť v prevádzke.

5. S jednoduchou nožné ovládanie na štart, a zmeniť nízke otáčky pre vysokú rýchlosť

6. Brutto hmotnosť: 2,0 KG

7. Veľkosť: 280*230*230 mm

Použitie :

1. Dajte čistenie a dezinfikované zmiešané misy do zásobníka, otáčať v smere hodinových ručičiek tak, aby zacvakol.

2. Nechajte napájací kábel pripojte do elektrickej zásuvky s uzemnenie, zapnite switch6.

3. Dajte vodu a dojem materiálu do miešacej misy podľa podielu z manuál dojem materiálu. Potom zmiešame hromadne štátu.

4. Dať špachtľou do zmesi, stlačte tlačidlo Štart/Nastavenie button10,alebo krok nožné ovládanie 12 začať pri nízkej rýchlosti (kvapaliny a prášok nebude ľahké škvrny von, keď v nízkej rýchlosti), v blízkosti špachtľou spolu miešacej misy a presunúť ju podľa otočiť smerom.

5. Stlačte tlačidlo Štart/Nastavenie tlačidlo 10 , alebo krok nožné ovládanie 12again, bude otáčať v high-speed , špachtľou by pozdĺž steny miešacej misy, je to lepšie pre miešanie, po 20S budík svetlo bude blikať na upozornenie užívateľa na používanie zmesi, akonáhle je to možné.

6. Stlačte tlačidlo "Stop" tlačidlo, ak chcete prestať pracovať. Pomocou špachtle spolu misa na odstránenie zmesi.

7. Proti smeru hodinových ručičiek otočte v mise, potom ju vyberte a vyčistite ju.

Pevnosť:

a) výhodnú cenu

b) Pohodlné ovládanie-môžete nastaviť pomer vody alebo dojem materiálu počas prevádzky

c) Štyri typy môžu splniť rôzne zákazníkov dopyt

d) HL-YMC1 prináša príbeh korytnačka a zajac závodu do prevádzky, takže je veľmi živo, a vtipne.

Doplňujúce údaje

  • Názov Značky: dentalsun
  • Číslo Modelu: HL-YMC 1
  • Položka Druh: Bielenie Zubov
  • NET WT: 35 g
  • Veľkosť: Small

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

€5.75 €5.46

misc

3 ks C10 Zubné tenký Ultra-tenké obojstranný piesku diamantový rezací kotúč s tŕň na oddelenie leštenie keramické crwon jade

Popis Položky:1.modely: C10 Vážení, máme veľa veľkosti ako postupujte podľa obrázka.rozdiel dia a rozdiel hrúbky.povedzte nám, prosím, veľkosť, ktorú potrebujete, keď si ho objednať, ak nie, budeme ho poslať náhodným Spôsob Dopravy A Čas: 2.Ultra-tenké diamantový rezací kotúč,obojstranné diamantové rezanie rýchlo a dobrú pružnosť.Pre brúsené a leštené

€72.32 €63.64

misc

Zubné Bezdrôtové LED Vytvrdzovania Kompozitné Živice Svetlo 1s Led Liečivé Svetlo Zubné Materiál Jeden druhého Liečenia Lampa Pre Vyliečiteľná Živice

Nové Zubné Bezdrôtové LED Vytvrdzovania Kompozitné Živice Svetlo na 1 Sekundu Liečivé Svetlo Zubné Materiál 1s LED Liečivé Svetlo Model: LED.V Napájací zdroj Príkon: ~100V-240V,50Hz/60Hz,0.4 A(Max) LED optické efektívna plocha: 50mm2 LED svetlo vlnová dĺžka:385nm ~ 515nm AEL: 3.9*10-3J zdroj Napájania Výstup: DC 5V/1A LED lampa výkon: ≤5W Hmotnosť: 0,7 kg Rozmer: 29*63*250

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter