Rýchly náhľad

10

Mobilný Telefón Časti

Obrazovku Ovládania Teploty, Kábel 593-1029 922-9167 pre iMAC A1311 A1312 27 palec

€7.72 €6.56

Štítky: pre imac, lcd kábel, sklo imac, a1312 sklo, Imac 27 lcd, led rx, imac obrazovke, imac usb, Imac 27, lexus lx mat, imac podporu.

Porovnať


  • SKU: w4742

Najpredávanejší

Popis

1. Vysoko kvalitný displej ovládanie teploty flex kábel pre iMAC A1311 A1312 27 palec.

2. Vymeniť rozbité alebo nepoužiteľné položky s novým.

3. Každá položka bola overená a je v dobrom stave pred odoslaním.

4. Profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané. Sme nie je zodpovedná za žiadne poškodenie vášho zariadenia, ktoré môže spôsobiť počas zmena náhradných dielov.

1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, doprava zdarma, môže byť iba sledované v Číne, ale žiadny detail sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. Keď dátum doručenia bude koniec a vy ešte nie dostávať svoj pozemok,prosím kontaktujte nás a my sa predĺži doba dodania 10-25 dní.Ak ste ešte nedostali vašu zásielku do 10 dní, vrátime. 3. Ak chcete registrovaný spôsob dopravy, prosím, zvoľte www.bratislavalive.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Air Mail.

1. Nie sme zodpovednosť za meškanie spôsobené ciel, dovozných ciel, daní alebo iných colných poplatkov. 2. Uveďte, prosím, dôkaz video do 5 dní po prijatí, ak nie je kvalita problém, problémy budú riešené s vrátenie peňazí alebo výmenu. 3. Prosím informujte nás, do 2 dní po prijímať zlý výrobok. Ponúkame zľavu, výmenu alebo vrátenie peňazí po potvrdení. 4. Ponúkame na údržbu do 6 mesiacov. 5. Propagácia produktov ponúka len výmena a údržba; vrátenie nie je prijatý (s výnimkou zle výrobkov dostal.)

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, vaša Pozitívna spätná Väzba bude veľmi ocenil. 2. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol. 2. Budeme s vami spolupracovať, až kým nebudete spokojní. Veríme, že priateľské komunikácie môže vyriešiť všetky problémy.

1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť. 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Doplňujúce údaje

  • Číslo Modelu: pre iMAC A1311 A1312 27 palec
  • Názov Značky: ipartsbuy
  • Kompatibilné Značky: Apple iPhone
  • Dizajn: BAR

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

€11.42 €10.63

Mobilný Telefón Časti

10pcs Pôvodný Pre Samsung Galaxy S7 G930 S7 Okraji G935 Micro Usb Nabíjanie Konektor Nabíjania Konektor Dock Socket Port 7-pin 7pin

10pcs Pôvodný Pre Samsung Galaxy S7 G930 S7 Okraji G935 Micro Usb Nabíjanie Konektor Nabíjania Konektor Dock Socket Port 7 -pin 7pi n Mobilný telefón informácie pochádzajú z internetu, takže pozrite si prosím fotografie pred objednávky, ďakujeme!

UMIDIGI S5 PRO hlasný reproduktor, Originálne Vnútorný Bzučiak Zvonenie Náhradný Diel Príslušenstvo pre UMIDIGI S5 PRO

UMIDIGI S5 PRO hlasný reproduktor, 100% Nový, Originálny Vnútorný Bzučiak Zvonenie Náhradný Diel Príslušenstvo pre UMIDIGI S5 PRO 1. 100% Originálne a Nové. Uchytenie telefónu UMIDIGI S5 PRO dokonale. 2. Vymeňte vaše staré, poruchové, rozbité Telefón Hlasný Reproduktor. 3. Prosím, použite ho na základe poznatkov z telefónu na opravu. Nebudeme zodpovední

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter