Rýchly náhľad

10

Počítač & Office

10 KS UHF Muž PL259 Plug Krimpovacie Konektor pre Adaptér

€9.85 €8.67

Štítky: kábel rg213, C5045, pl259, krimpovacie rez, krimpovacie nástroj pre ferrule, koaxiálny konektor pl259, kábel koaxiálny rg213, bnc konektor nástroj, konektor pre uhf, pl 259.

Porovnať


  • SKU: w4608

Najpredávanejší

Popis

1. Izolátor: PTFE

2. Impedancia: 50 ohm

3. Materiál: mosadze, poniklované

4. UHF samec konektor pre RG58 konektor

5. Typ kábla: RG58 RG142 LMR195 kábel

1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, doprava zdarma, môže byť iba sledované v Číne, ale žiadny detail sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. Keď dátum doručenia bude koniec a vy ešte nie dostávať svoj pozemok,prosím kontaktujte nás a my sa predĺži doba dodania 10-25 dní.Ak ste ešte nedostali vašu zásielku do 10 dní, vrátime. 2. Ak chcete registrovaný spôsob dopravy, prosím, zvoľte www.bratislavalive.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Air Mail.

1. Pre vaše bezpečnosti transakcií, obchodu dočasné Len podporu priamej on-line platby. 2. Plná platba musí byť uskutočnená do 7 dní po uvedení vašej objednávky, alebo objednávky bude neplatný alebo zrušený v systéme. 3. Uistite sa, že ste vyplnili všetky podrobné informácie, ako sú kontaktné osoby,adresa,psč a telefónne číslo pri vyplnení kupujúceho informácie.

1. keď express prísť, pls tvár inšpekcie to. prihláste sa po prijatí. 2. Všetky výrobky sú kontrolované pred odoslaním, takže ak nie ste spokojní s nákupom si môžete vymieňať položky v jednom týždni a musíte nás kontaktovať do 24 hodín od prijatia vášho nákupu. 3. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping. 4. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo. napríklad rozbité, poškriabaný a tak ďalej. Prosím, uistite sa, že to, čo ste poslali späť je náš produkt a naša záruka štítok je pri montáži vlepí tam,ak žiadna záruka štítok alebo nie je náš výrobok, sa budeme odmietnuť vrátenie peňazí alebo výmenu ho. 5. Pre všetky položky,zašlite prosím váš miestny príspevok air mail, ak chcete poslať späť.

1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Doplňujúce údaje

  • Produkty Stav: Skladom
  • Druh: Kábel Kábel Adaptéra
  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: SPC0094

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

€27.11 €20.60

Počítač & Office

Elfidelity PC filter SATA Pevný izolácie regulátor napájania čistenie PC-HiFi

PC filter SATA Pevný izolácie regulátor napájania čistenie PC-HiFi pevný disk Elfidelity SATA Pevný Disk, Filtrovanie Napájania Adaptér --- Efektívne Zvyšovanie Výkonu Vášho PC Viac a viac milovníkov hudby pomocou PC ako ich zdroj signálu v ich audio systému. Valab tiež veľmi spoliehať na PC ako signál zvuku, nahrávanie a zvuk merania. Pomocou PC, ako v audio systém majú jeden veľký

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter