• Úvodná stránka
 • Home Decor
 • 2 Meter Vinyl Sklo Nálepky na Okno Statické Dekorácie, Samolepiace UV Blokovanie Tepla Kontroly ochrany Osobných údajov Sklenené Okno Nálepky

Rýchly náhľad

10

Home Decor

2 Meter Vinyl Sklo Nálepky na Okno Statické Dekorácie, Samolepiace UV Blokovanie Tepla Kontroly ochrany Osobných údajov Sklenené Okno Nálepky

€7.06 €6.35

Štítky: okno film elantra, honda okno film, podpis okno film, náboženské okienko filmu, vták okno film, suv okno film, mesto okno film, šedá okno film, bielizeň okno film, ženy okno film.

Porovnať


 • SKU: w190

Najpredávanejší

Popis

Malé Tipy pre VÁS,prečítajte si, prosím, pred nákupom.

*Prosím na Vedomie, že Toto Okno Film sa Vzťahuje Len na Hladké Sklenené Povrchy.Nevzťahujú na Vonkajšie okná alebo Okná s Crack. *Nezabudnite odstrániť priehľadný podklad strane pred uvedením na sklo, alebo to nebude lepit(Použite pásku na rohu zadnej strane (hladké strane), aby sa rýchlo odstrániť podklad ochranný film). *Prosím, použite sušič vlasov na zmiernenie film v chladnom počasí (Tepelne Odolný až 176℉)

Prečo si vybrať Okno Filmu?

Lepidlo Zadarmo Dizajn

Statické držať window film, jednoduchý na inštaláciu a odstránenie v niekoľkých minútach s žiadne rezíduá. Žiadne škodlivé látky uvoľnenie.

Poskytujú Súkromie a Nechajte Svetlo v

Poskytujú semi ochrany osobných údajov držať vtáky z zrútilo a domáce zvieratá, štekanie z vidieť mimo. Bez rozbité slepý už.

Široko Aplikácie

Bežne používané na pracovňa,obývacia izba,spálňa,kúpeľňa,posuvné dvere alebo okná. Nahradiť tradičné záclony s týmto elegantné a krásne okno film.

Rozmery a Balenie

Veľkosť: 17.8 palcový (45 cm);Predávané Meter. (ak chcete, 45 cm*500 cm,aby množstvo 5, prosím.) Prosím, merať a zaznamenávať dĺžka a šírka každý kus skla plánujete odtieň prvý. Odporúčame kúpiť 5-15% viac za odpady alebo odrezky.

Package: Jeden súvislý roll (nie oddelených kusov) Zahrnúť: Produkt; Inštalácia nástroja Sme si balík nich súlade s EPE,vonkajšia vrstva bublina film na ich ochranu. Niektoré špeciálne výrobok je chránený papierovej dutinke.

Ako nainštalovať okno filmu?

1.Čisté sklo(uistite sa, že váš pohár je čisté a hladké). 2.Mokré sklo(viac vody,tým lepšie). 3.Strih filmu do požadovanej veľkosti a odlúpnite priehľadný podklad filmu. 4.V minulosti hladkú stranu na sklo. 5.Škrabka na film z nahor, nadol,doľava alebo doprava. 6.Odstrihnite film(nechajte malú medzeru asi 1 cm medzi filmom a okno nechať prietok vody von). Otázky A Odpovede

Q1:Prečo moje okno film nemôže držať? A1:nie mokré okno s vodou, alebo neboli odstránené priehľadný podklad filmu. Nezabudnite prosím odstráňte ochranný film, alebo to nebude držať.Ak ste odstránili ochranný strane,si môže uplatniť zlej strane. Prosím vložte hladké strane okna. Otázka 2:Prečo existuje tak veľa bubliny? A2:Príliš málo vody. Prosím zložiť a sprej veľa vody,čím viac vody,tým lepšie. Q3:Prečo okraji môjho okna film začal spadol? A3:okraji film je príliš blízko k oknu. Prosím, nechajte malú medzeru(asi 1 cm )dajte prietok vody tak, že film môže držať dobre.

Doplňujúce údaje

 • Materiál: Vinyl
 • Veľkosť: 30/45/60/75/90x200cm
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Hrúbka: 0,30 MM
 • Životného prostredia: Cez Európu EN71-3 normy a SGS
 • Druh: farba
 • Funkcia: Tepelná Izolácia
 • Priemerná dĺžka života: 5-8 rokov
 • Povrchová Úprava: Znečistený

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

€6.57 €4.86

Home Decor

LUCKYYJ Matné Okno Film ochrany Osobných údajov Dekoračné Krajky Statické Držať Samolepiace Vinylové Nálepky na Sklo Domov a Kancelárskych Priestorov

Malé Tipy pre VÁS,prečítajte si, prosím, pred nákupom. Tento produkt je vhodný iba pre čistý a hladký sklenený povrch, nepoužívajte v ťažkom, nerovnom, matné sklo alebo iné materiály Tento produkt prijíma elektrostatické technológie, nie je potrebné pre gleje. Pred nanášaním, stačí posypať dosť vody na povrchu skla. Ak prilepíte nie je firma, to môže byť dôvod,

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter