Rýchly náhľad

10

Fotoaparát & Foto Príslušenstvo

LCD SAMSUNG EK-GC100 EK-GC110 EK-GC200 GC100 GC110 GC200 Galaxy Opravy Digitálnych fotoaparátov Časť S Dotyk

€22.19 €18.86

Štítky: 3d, ds lite shell, ds obrazovke, Nintendo, nintendo 2ds xl obrazovke, gameboy obrazovke, nintendo dsi xl obrazovke, gameboy vrecku obrazovke, nintendo ds, 3d xl.

Porovnať


  • SKU: w14676

Najpredávanejší

Popis

O Nás

Naši technici majú viac ako desať rokov skúseností v oblasti digitálneho fotoaparátu opravy priemysel. Sme poskytli našim zákazníkom vysokú úroveň spokojnosti našich produktov a spokojnosti. Požadujeme, aby naše služby boli rýchle, aby sme zabezpečili, že naša opravy trvať dlhšie ako 48 hodín, a naše produkty, ktoré majú byť odoslané do 24 hodín od jej zakúpenia. Naše produkty sú kvalitné istí! Sú dodávané pre našich zákazníkov v dobrom stave! Najdôležitejšie je, že náklady na našich produktov a služieb sú stanovené za rozumné ceny! Naším cieľom je poskytovať najlepšie služby pre našich zákazníkov a dosiahnuť 100% spokojnosť všetkých našich zákazníkov.

Záruka

Ponúkame našim zákazníkom s 3 mesiacov záruka na naše služby opravy. Tieto sú nasledujúce podmienky, ktoré sme nepatria:

Kvapalina škoda

Piesok škody

Fyzické poškodenie (napríklad pád výrobku)

Zásady pre vrátenie tovaru poskytujeme našim zákazníkom kvalitné istí, produkty a rýchle služby. Naše produkty sú garantované až do troch mesiacov po kúpe. Avšak, ak ste spokojný s našim výrobkom, sme ochotní ponúknuť plnú náhradu alebo výmenu v rámci jedného týždňov od zakúpenia. Prosím e-mail nás, pokiaľ ide o produkt, ktorý sú nespokojný s, a môžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí alebo výmenu.

.

Doplňujúce údaje

  • Package: No
  • Číslo Modelu: GC100
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Použitie: Fotoaparát
  • Veľkosť: no

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

NOVÝ LCD Displej Pre Canon Powershot G7X Mark II / G7X II / G7X2 / G7XII Opravy Digitálnych fotoaparátov Časť +Sklo

O Nás Naši technici majú viac ako desať rokov skúseností v oblasti digitálneho fotoaparátu opravy priemysel. Sme poskytli našim zákazníkom vysokú úroveň spokojnosti našich produktov a spokojnosti. Požadujeme, aby naše služby boli rýchle, aby sme zabezpečili, že naša opravy trvať dlhšie ako 48 hodín, a naše produkty, ktoré majú byť odoslané do 24 hodín od jej zakúpenia.

Nový Fotoaparát Opravu, Náhradné Diely, DMC-GF6 LCD displej rotujúci hriadeľ flex kábel Pre Panasonic GF6

Platby: akceptujeme Alipay,TT,Western union,Moneygram atď. vyberte si najvhodnejší pre vás. Nie sme zodpovední za akékoľvek cla alebo dovozu dane. Poštovné A Package: Loď do USA cez Epacket to môže trvať približne 7 - 15 pracovných dní s sledovacie číslo. Tovar vám bude dodaný do 24 hodín, akonáhle sa vaša platba overené. Sme NIE je zodpovedná za akékoľvek oneskorenie

2v1 LCD Screen Protector Pop-up slnečník Kapota Kryt pre Canon 1DX/ 1DX MARK II

Funkcie: Flip up spp kapota návrh na zníženie oslnenia a pre pozeranie mimo, tiež chráni obrazovku, keď zatvorené Tvrdené sklo screen protector vložené, nie prilepiť na LCD a nainštalovaný fyzicky, takže žiadny negatívny vplyv na LCD Protector je jasných a transparentných, chrániť obrazovku fotoaparátu ako jeden viac obrany Zabrániť nečistoty, nárazom a poškriabaniu

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter