• Úvodná stránka
  • misc
  • Tenisový Loptičku Kontajner Tenis Tlak Opravy Tenis Príslušenstvo Uchovávajte Tenisové Loptičky Skákacie

Rýchly náhľad

10

misc

Tenisový Loptičku Kontajner Tenis Tlak Opravy Tenis Príslušenstvo Uchovávajte Tenisové Loptičky Skákacie

€17.01 €12.24

Štítky: chránič rakety, vedúci kati, tenis osadené priechodkami, tenisový loptičku kontajner, topspin tenisový tréner, tenis loptu stroj tréner, tenis oneskorenie klapky, prenosné tenis ball picker, padel rakety, tenis vlak.

Porovnať


  • SKU: w1023

Najpredávanejší

Popis

Funkcie:

Tlak Opravy

Dôvodom tenis nádoba je pod tlakom, je vzduch vo vnútri nebude mať vplyv na integritu loptu.Tenis sporiteľov pracujú na rovnakom princípe a zabráni prirodzenej úniku tenis loptu tým, že drží loptu pod správnym tlakom.

Tenis ochrany

Tenis ochrana je spôsob, ako vytvoriť svoj tenisový loptičku v pohode a pružné.Udržať dobrú loptu, nie je vhodný pre mŕtve loptičky.

Udržať Tenisové Loptičky Skákacie Ako Nové

Len ako tenisový loptičku na cítila, cítila je neporušený, tenisový loptičku bude odraziť prísť pravda! Predám tento tenisové šetrič energie - tento jednoduchý investícia bude držať všetky vaše budúce tenis elastické v budúcnosti.

Pozornosť

To len, aby čerstvé a svieže, nie býval schopný mŕtve.

Prenosné

Uložiť tenisový loptičku v tomto kontajneri, je to pohodlnejšie prenášanie, nebude mať za následok stratu, ľahké prijať.

Špecifikácie

Typ: Tenis Tlak Opravy Nádrž

Materiál:plast

Množstvo:1pc

Farba:oranžová

Priemer:80 mm/3.14 v

Výška:200 mm/7.86 v

Čistá hmotnosť:400g/14.11 oz

Balenie:

1*Tenis Tlak Opravy Nádrž

Doplňujúce údaje

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Príslušenstva: Ostatné
  • Názov Značky: diposlong
  • Typ:
  • Číslo Modelu: Tenis Tlak Opravy Nádrž

Recenzie (0)

Pridať recenziu

12345

€10.42 €6.15

misc

Anti-slip Odflaknuty Nad Grip Priedušná Tenis Overgrips Pásky Squash Badminton Padel Raketa Rvačce Sweatband Príslušenstvo 10 KS/SADA

Anti-slip Odflaknuty Nad Grip Priedušná Tenis Overgrips Pásky Squash Badminton Padel Raketa Rvačce Sweatband Príslušenstvo 10 KS/SADA Funkcia Produktu Štandardná dĺžka 110 cm, vhodné pre tenis grip 2#, a sú vhodné pre raketa športy ako tenis, badminton, stolný tenis a squash, sa tiež môžu použiť na rybársky prút. Zobraziť Produkt Lacné jeden, pot-izolačné

€14.88 €11.31

misc

Tenisový Loptičku Saver - Udržať Tenisové Loptičky Čerstvé A Skákacie Nové Orange

Uložiť tri tenisové loptičky podľa tlak Nový úsek pre všetky druhy zodpovedajúce Kvalita spracovania Udržať dobrú loptu, nie je vhodný pre rejuvination mŕtve lopty Tenis ochrana je spôsob, ako vytvoriť svoj tenisový loptičku v pohode a pružné. Tenis je Bain tenis ochranu pre viac ako 30 rokov, má povolené tri tenisové odrazí sa ako úplne

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter