Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Vztyčovanie vlajky

Miloš MajkoDátum14. 05. 2014 01:43:11TémaAktuálne témy
200

Vztyčovanie vlajky

Vo štvrtok 15. Mája 2014 o 17:00 hodine budeme vztyčovať našu štátnu vlajku na stožiar pri Pečnianskom lese. Budeme vztyčovať slovenskú vlajku na najvyšší vlajkový stožiar na Slovensku – na stožiar umiestnený na petržalskej strane Dunaja. Na najvyšší vlajkový stožiar umiestnený pri Pečnianskom lese na mieste presne oproti slovenského parlamentu.
Vlajka bude symbolicky chrániť Pečniansky les pred podvodníkmi, ktorí ho chcú podvodne previesť z vlastníctva štátu do súkromných rúk. Počas vztyčovania vlajky zaznie slovenská štátna hymna. Zaznie tak hlasno, že ju bude počuť až ku parlamentu, ktorý v tom čase bude zasadať.
Poslanec Alojz Hlina upozorní počas zasadnutia NR SR svojich kolegov, že presne o 17:00 hodine zaznie hymna a bude sa vztyčovať slovenská vlajka. Bude len na ich rozhodnutí, ako sa zachovajú.
Nie je rukolapnejším dôkazom toho, v akej dobe žijeme, ak lúpežníci majú tú drzosť, že prídu pod okná parlamentu a priamo pod oknami NR SR podvodným spôsobom zamenia 22 ha lesa v centre Bratislavy za lesy v Šiatorskej Bukovinke, pričom znalec ohodnotí 1 m2 zamieňanej pôdy na cenu, za ktorú si dnes nekúpite ani rožok v supermarkete?
Príďte na petržalskú stranu Dunaja k našej zástave a odkážeme tak všetkým lúpežníkom štátneho majetku a verejných zdrojov, že už toho bolo dosť! Ukázať náš postoj k zámene Pečnianského lesa je dôležité ukázať práve 15/5/2014, nakoľko na druhý deň 16/5/2014 bude prebiehať ďalšie rozhodujúce súdne pojednávanie Okresného súdu Bratislava II. O budúcnosti bratislavského Pečnianskeho lesa.
P.S:J. Tokár opäť, tak ako, pri výkope základovej pätky uvarí výborný gulaš.

Juraj Lukáč a Alojz Hlina

Zdroj: FB Alojz Hlina


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign