Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Vyberáme z redakčnej pošty : v mene nášho synčeka ĎAKUJEME

24

Čitatelia našich novín určite zaregistrovali v uplynulých týždňoch články o ročnom chlapčekovi Tobiaskovi, ktorý trpí závažnou diagnózou zvanou " lisencefalia ". Tento článok vyvolal u obyvateľov nášho mesta veľký ohlas a ľudia neváhali finančne pomôcť tomuto krásnemu chlapčekovi.  Zorganizoval sa aj dobročinný koncert, ktorého výťažok bol odovzdaný malému Tobiaskovi.  Dnes sme do redakčnej pošty dostali od Tobiaskovej mamičky nasledujúce riadky :

       Volám sa Michaela a som mamičkou Tobiaska Miškolciho. Chcela by som sa v mene našej malej rodinky poďakovať všetkým dobrým ľuďom, ktorí nám podali pomocnú ruku. Obrovské ďakujem patrí ZUŠ na čele s pani riaditeľkou Šajbidorovou, ktorá zorganizovala krásny koncert pre nášho synčeka. Boli sme milo prekvapení, keď sme uvideli to množstvo ľudí, ktorí sedeli v hľadisku. Ďakujeme tiež všetkým účinkujúcim, ktorí obetovali svoj voľný čas a prišli ukázať svoj talent. Vďaka týmto všetkým ľuďom sa nám podarilo vyzbierať 1610,83 eur. Peniažky sú už starostlivo uložené na Tobiaskovom účte. Všetky peniaze budú použité na Tobiaskove rehabilitačné pobyty. V týchto chviľach  starostlivo zvažujeme, ktoré absolvujeme.

Touto cestou chceme poďakovať tiež ľuďom, ktorí nám darovali 2% z daní. Máme už množstvo vyplnených vyhlásení , no veríme, že do konca apríla sa ich ešte zopár vyzbiera.

A poďakovanie patrí tiež všetkým ľuďom, ktorí Tobiaskovi poslali peniaze priamo na účet. Či už menšie alebo väčšie čiastky prišli nielen od známych, ale aj od úplne cudzích ľudí, ktorých vôbec nepoznáme.

Sme veľmi šťastní, že aj v dnešnej dobe sa nájde toľko dobrých ľudí, ktorí vedia cítiť s inými a pomôžu ako môžu.

Ď A K U J E M E !      rodina Miškolciová

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign