Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Veľvyslanci mládeže

815

Primátor hlavného mesta SR Bratislavy Ivo Nesrovnal prijal vo štvrtok 17. septembra 2015 v reprezentačných priestoroch Primaciálneho paláca delegáciu študentov taiwanských vysokých škôl a univerzít, ktorí sú na Slovensku v rámci programu Ministerstva zahraničných vecí Čínskej republiky (Taiwan) „Veľvyslanci mládeže“ (Youth Ambassadors). Prijatia sa zúčastnil aj p. Yun Ping Chang, vedúci Taipeiskej reprezentačnej kancelárie v Bratislave.

„Veľvyslanci mládeže“ (Youth Ambassadors) je program MZV Čínskej republiky (Taiwan), ktorý ministerstvo spustilo v roku 2009 - a má za cieľ sprostredkovať mladým talentovaným študentom skúsenosti z celosvetového diania, rozšíriť ich obzory, podporiť medzinárodnú výmenu mládeže - a na druhej strane zvýšiť medzinárodné povedomie o Taiwane vo svete.

Študenti sa počas svojich ciest zúčastňujú rôznych stretnutí a seminárov, okrem toho sa prezentujú vlastnými vystúpeniami kombinácie tanca a hudby. Hlavnou témou programu pre rok 2015 je „Mládež z Taiwanu, súcit pre všetkých“ – a preto sú súčasťou ich ciest aj návštevy zariadení seniorov či detských domov. Študenti majú byť poslami vitality a láskavosti taiwanskej mládeže, ale aj záväzkom k témam globálneho záujmu ako humanitárna pomoc, či udržateľný rozvoj. Skupina v rámci svojej cesty navštívila Turecko, Omán, Poľsko a poslednú zastávku má na Slovensku, kam program od svojho spustenia zavítal po prvý krát.

 

zdroj: www.bratislava.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign