Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Uzávierky komunikácií a námestí – ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2015

Hlavné mesto Bratislava upozorňuje vodičov na čiastočné a úplné uzávierky ulíc a námestí v dňoch 28. a 29. marca 2015 pri príležitosti kultúrno-spoločenského podujatia Bratislavský mestský maratón pod názvom ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2015.

Uzávierka Pribinovej ulice od 28.3.2015 od 8:00 h do 29.3.2015 do 9:00 h (detské behy, minimaratón, desiatka a príprava štartovacieho priestoru s tým, že vjazd a výjazd z podzemých garáží bude možný).

•    čiastočnú – v úseku od Krupkovej po Landererovu ulicu dva jazdné pruhy smerom von z mesta
•    úplná – v úseku od výjazdu z OD Eurovea po most Apollo

Úplné a čiastočné uzávierky komunikácií  I. a II. triedy dňa 29.3.2015 od 9:00 do 15:00 h: Pribinova, Košická ( od Pribinovej po križovatku s Landererovou), Olejkárska, Landererova, Prístavná, Plynárenská, Mlynské Nivy, Karadžičova, Záhradnícka, Ružinovská až po otočku električiek a späť, Americké námestie, Špitálska, Námestie SNP, Štúrova, Jesenského, Nábrežie arm. generála L. Svobodu (medzi River Parkom a PKO a prebeh na Dvořákovo nábrežie), Námestie Ľ. Štúra, Vajanského nábrežie a Šafárikovo námestie.

 

zdroj: www.bratislava.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign