Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Totalitná demokracia na Slovensku

Juraj KuklaDátum03. 01. 2013 23:18:30TémaBlog Juraja Kuklu

V r. 1990 skončil komunizmus, ŠTB, KGB, ZNB, PS VB, ĽM, ROH, .... ktorým sme všetci jasne rozumeli, že tento systém je zlo. Mnohých nás tento režim prenasledoval, vedeli sme že je to totalitný systém, násilná vláda jednej strany, kde niet úniku a zmeniť ho môže len revolúcia.

Po nepodarenej revolúcii sme 23 rokov tvorili takzvanú demokraciu, tvárili sa že kopírujeme západ a zo začiatku sme sa tešili. Čerta starého! Do korýt sa dostali starí aj noví, kresťania, komunisti, socialisti, postupne finančná mafia, ktorá ovládla najvyšších činiteľov a moc v celom tomto nešťastnom štáte. Na pomoc pri tvorbe tohto zvrhlého systému si podľa potreby privolávli aj cirkev, prostredníctvom niektorých jej skorumpovaných predstaviteľov. Spoločne potichu vyvinuli sa na Slovensku úplne nový totalitný politický systém, ktorý ešte nemá vo svete svoj názov a bolo by ho asi treba pomenovať. Je to diabolsky antidemokratický, oveľa rafinovanejší a nebezpečnejší systém, ako nejaký originálny, priehľadný komunizmus a funguje viac či menej podľa miery obmedzenosti obyvateľov toho ktorého štátu.

Pre čo hovorím diabolský systém?

-Pre to, že nás nútia nazývať ho demokracia a všetci vidíme, cítime že to nie je pravda.

-Pre to že navonok propaguje demokratickú Ústavou SR, zákonnosť, ochranu základných práv a slobôd občanov, no v skutočnosti ich verejne cielene odstraňuje a ľuďom tak vymýva mozgy. Mnohí občania i mimovládny naskočili na túto hru, plácajú sa ako ryby na suchu, riešia nevyriešiteľné, márnia čas a nezjednocujú sa v zásadných myšlienkach. De - facto svojim akceptovaním a hrou na vylepšenie nefunkčného systému založeného na nespravodlivosti, tento systém podporujú. Mnohí občania z toho strácajú orientáciu a volia zo zúfalstva ešte väčšie zlo, nevedia „kde je sever“.

-Pre to že propaguje rovnosť ľudí pred zákonom, slobodu, sociálnu spravodlivosť, rovnosť pred políciou, pred súdmi, no v skutočnosti zvrhlými zákonmi chráni práva diktátorov na všetkých úrovniach štátnej správy a samosprávy. Chráni mocipánov, ktorí nesmú niesť zodpovednosť ani za najväčšie zverstvá, zlodejčiny, trestné činy poškodzujúce celý štát a všetkých občanov. Tento systém nedokáže zasiahnuť ani vtedy, keď sa všetko prevalí, keď sa odhalia Gorily na najvyšších miestach a ich špinavé hry, ale naopak odstraňuje ľudí i novinárov, ktorí prehovoria. Je toto demokratický systém?

Ja tvrdím, že na Slovensku vznikol úplne nový diabolský režim, politický systém ktrý by sa mal menovať “totalitná demokracia”, ktorá bola v priebehu 22 rokov „vymakaná“ do posledného detailu tak, aby sa proti nej nedalo účinne bojovať zákonnými prostriedkami, aby štátni zločinci ostali vždy nepostihnutí a mohli bezcitne ďalej okrádať podaný ľud z ktorého si kráľovsky žijú.

Tento systém je založený na tom, že bežný občan má len virtuálne práva a slobody a v boji proti korupcii nezákonnostiam má k dispozícii len virtuálne, nezasahujúce, nefungujúce a skorumpované orgány, obsadené nominantami podľa aktuálnej politickej moci. “Proti tankom drevené meče.”

Najhoršou zložkou tejto totalitnej demokracie sú miestne samosprávy - samovlády, lebo tie šiahajú na krk a práva úplne všetkých občanov až po ten najzapadlejší „Dolný Výplach“, kde si potichu požíva svoju nepísanú trestnú imunitu, ochranu prokuratúrou a políciou, kráľovský plat, nejaký nevzdelaný miestny diktátor, ktorý by sa na inom mieste neuplatnil. Zrazu je z neho panovník.

Je to predĺžená ruka štátu, tisíce malých práčok peňazí, kde si potichu môžu „liznúť „ z peňazí štátu, peňazí obce z Euro fondov veľkí aj malí zlodeji a preto sa navzájom ochraňujú. Potichu odstraňujú základné práva a slobody občanov, potichu rozkrádajú obecný majetok a štát, prelievajú peniaze svojim známym, prvostupňovým finančným mafiám a na občanov uvaľujú stále vyššie dane pod heslom , “občania plate, nevidíte že obec nemá peniaze, neviete že dane sa musia platiť“!


 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign