Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

SLOVAK FASHION WEEK

815
Prvý ročník Slovak Fashion Week je nový formát módneho podujatia na Slovensku. Jeho cieľom je zapojiť módu vo všetkých jej podobách, ukázať rôznorodosť tohto segmentu a aktivovať všetky časti módneho ekosystému.
Slovak Fashion Week sa orientuje na biznis výsledky a má dosah na kariérny rast zúčastnených dizajnérov. Neoddeliteľnou súčasťou je cielený a aktívny networking.
 
 
Kedy:
7.10.2014 - 12.10.2014
Kde:
Berlinka: Ladies Showroom
Šafko: Urban Fashion Showroom
Zichyho palác: Industry Mixer
Staré Mesto: Fashion Shopping
VŠVU
Aupark
Kontakt: Infopoint SFW
Nu Spirit
Usporiadateľ akcie:
Slovak Fashion Council
 
Slovak Fashion Wee kombinuje moderné prezentácie s klasickými prvkami kvalitného módneho dizajnu. Princíp slovenského týždňa módy je odlišný od tých svetových, pretože vychádza z lokálnych podmienok. Opiera sa o intenzívnu medzinárodnú spoluprácu a kombinuje svetové s domácim. Slovak Fashion Week je jediné podujatie na Slovensku, ktoré zúročí celoročnú snahu dizajnérov a ich spolupracovníkov do jedného, silne viditeľného týždňa. Rôznorodý program zaujme odbornú, aj laickú verejnosť.
 
Slovak Fashion  Council módu považuje za významnú časť našej ekonomiky, kultúry a turizmu. Jej zviditeľnením a kvalitou pomáha budovať lepšie meno Slovenska doma aj v zahraničí.
 
Slovak Fashion Council pôsobí na Slovensku už tretím rokom a  svoje skúsenosti neustále využíva na vytváranie príležitostí na rozvoj celého módneho segmentu u nás.
SFC je profesionálna nezisková organizácia, ktorá podporuje a rozvíja slovenský módny ekosystém. SFC vznikllo v roku 2011 a zakladateľkou je módna návrhárka Dana Kleinert.
 
Misiou SFC je rozvijať slovenský módny sektor s ohľadom na lokálne špecifiká a potreby. Tvorí dlhodobý program na rozšírenie vzdelania študentov a profesionálov v módnom odvetví, a tak prináša nové príležitosti. A to v oblasti maloobchodu aj veľkoobchodu. SFC prezentuje slovenských návrhárov doma aj v zahraničí a slúži ako profesionálny biznis kontakt v textilnom a módnom odvetví na Slovensku ako aj pre medzinárodné organizácie.
 
Víziou SFC je zdokonalenie módneho ekosystému na Slovensku. S našou podporou dizajnéri zdokonalia svoje značky, rozšíria svoje pole pôsobnosti a dosahujú profit. Týmto spôsobom sa stávajú dôležitou súčasťou kreatívneho priemyslu a kultúry na Slovensku a v Európe. SFC buduje dôveru a povedomie o slovenskej móde a jej dizajnérom na domácej pôde ako aj v zahraničí.
 
 
zdroj: www.bratislava.sk

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign