Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Seniorfest 2014

815
Október – mesiac, ktorý nám asociuje zber zrelého ovocia, sa stal Mesiacom úcty k starším. Hlavné mesto a mestské časti pripravili pre seniorov bohatý program.
Hlavné mesto už tretíkrát organizuje Seniorfest, ktorý má kultúrno-spoločenským a vzdelávacím programom potešiť a povzbudiť bratislavských seniorov. V rámci Seniorfestu 2014 primátor Milan Ftáčnik opäť ocení aktívnych bratislavských seniorov:
 
 
Kedy:
1.10.2014 - 30.10.2014
Kde:
Rôzne miesta v Bratislave
Usporiadateľ akcie:
RADA SENIOROV BRATISLAVY
 
"Hovorí sa, že všetko má svoj čas a čas má všetko vo svojich rukách. Skutočnosť, že roky pribúdajú každému rovnako nijako nezmeníme. V každom období však život ponúka pekné veci. 
Kolobeh života sa týka nás všetkých. Čas produktívnej zrelosti prirodzene vystrieda obdobie jesene života. Starnutie je súčasťou nášho života a nemôžeme pred ňou zatváraťoči. Október ako mesiac úcty k starším nám pripomína, aby sme siuctili seniorov a uvedomili si ich hodnotu a neustálu potrebu v spoločnosti. K tomu smeruje aj nový obsah sociálnej politiky hlavného mesta, ktorá sa už tretí rok systematicky sústreďuje na rozvoj kvality života seniorov v Bratislave. Aj preto na jej pôde pôsobí Rada seniorov hlavného mesta SR Bratislavy. Je stálym poradným orgánom v otázkach postavenia seniorov a dáva priestor novému a modernému pohľadu mesta na potreby staršej generácie a skvalitnenie jej života. V spolupráci s Radou seniorov získavame spätnú väzbu o kvalite ponúkaných služieb a aktivitách pre seniorov v Bratislave. Vyvrcholením tohtoročného úsilia hlavného mesta vychádzaťv ústrety staršej generácii, je tretí ročník októbrového Seniorfestu s kultúrno-spoločenským, ako aj vzdelávacím programom pre seniorov. 
Verím, že Seniorfest našim vzácnym spoluobyvateľom, ktorí nás obohacujú svojou múdrosťou, rozvahou a dobrými nápadmi a ktorí zasiali do našich životov veľa dobrého, prinesie radosť a príjemné zážitky. "                                                                                              Milan Ftáčnik, primátor Bratislavy 
 
 
 
 
zdroj: www.bratislava.sk

Fotogaléria k článku:

815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk
815
Autor: zdroj: www.bratislava.sk

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign