Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

RegioJet prichádza s novinkou – školám a firmám ponúka svoje vlaky a autobusy na výlety a rokovania

815

RegioJet  |MM|  Žltý dopravca začína na Slovensku podnikať aj v nepravidelnej autobusovej doprave a v prenájme kapacít voľných železničných vozňov. Zákazníci si na súkromné či firemné výlety môžu prenajať luxusné žlté autobusy v špičkovom vybavení Fun&Relax so stevardkou a nápojmi zadarmo – teda     s rovnakým komfortom, aký poznajú z pravidelných liniek.

Dopravca prichádza rovnako s novinkami aj vo vlakovej doprave, kde pri linkách z Bratislavy do Košíc, a z Košíc do Prahy ponúka možnosť prenájmu celého železničného vozňa so servisom podľa požiadaviek cestujúcich. Ideálnymi cieľovými skupinami sú napríklad školy za účelom konania školských výletov, či firmy a organizácie, pre cestu väčšej skupiny zamestnancov, kedy aj počas cesty môže prebiehať rokovanie. Súčasne RegioJet ponúka skupinám aj možnosť objednávky špeciálneho zastavenia vlaku na zastávkach mimo cestovného poriadku.

 

Prenájom autobusov pre školské výlety a na firemné cesty

Po úspešnom štarte linky medzi Bratislavou a Banskou Bystricou chce spoločnosť nasadiť nový štandard cestovania aj na súkromné cesty a školské výlety. Cestujúcich v autobuse počas cesty obsluhujú stevardky, ktoré im ponúkajú nápoje zadarmo. Využiť navyše môžu aj online multimediálny systém. Na dotykových obrazovkách zabudovaných priamo v sedadlách môžu cestujúci pozerať filmy a televízne vysielanie, počúvať pesničky a rádio. Okrem toho na nich môžu hrať hry, surfovať po internete, alebo čítať aktuálnu dennú tlač. Autobusy prenajíma spoločnosť so skúsenými vodičmi.

RegioJet sa bude snažiť v nepravidelnej autobusovej doprave konkurovať službami navyše, ale aj nízkymi cenami.

Jednodenný prenájom v okolí Bratislavy ponúka spoločnosť už od € 130,-. Presnú cenu však určí podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Cestujúcim ponúkame až 3 druhy luxusných autobusov. Všetky majú komfortné polohovateľné celokožené sedadlá. Vozidlá sú vybavené klimatizáciou aj WC a vo všetkých je zariadenie na prípravu horúcich nápojov a monitory s ponukou filmov,“ dodáva Ivana KAŠICKÁ, riaditeľka autobusovej dopravy RegioJet.

Podľa jej slov je momentálne o autobusy veľmi vysoký záujem. Klienti si ich môžu prenajať v okolí Bratislavy, Nitry a Banskej Bystrice. Zvýšený záujem spoločnosť očakáva najmä v predvianočnom období, kedy chce voziť školské a firemné skupiny na vianočné trhy do Viedne.

 

Prenájom železničných vozňov na služobné cesty a párty

Okrem nepravidelnej autobusovej dopravy môžu zákazníci RegioJetu využiť aj možnosť prenájmu vozňov na vlakových linkách Bratislava – Žilina – Košice a Košice – Žilina – Ostrava - Praha.                       K dispozícií sú bežné, ale aj konferenčné vozne s možnosťou zorganizovania firemného rokovania či konferencie počas cesty – a to vrátane občerstvenia, premietania prezentácií a pod.

RegioJet chce ponukou osloviť predovšetkým firmy a rôzne organizácie. Vďaka konferenčným vozňom môžu zákazníci pokračovať vo svojej práci aj počas cesty. Žltý dopravca ponúka svojim cestujúcim aj bežné vozne. Tie môžu zákazníci využiť pri neformálnych cestách, ale aj ako párty vozne. Zároveň ponúka RegioJet cestujúcim aj špeciálny servis upravený na mieru podľa prianí zákazníka.

Objednanie špeciálneho zastavenia vlaku na zastávke mimo cestovného poriadku

Keďže žlté vlaky InterCity a EuroCity zastavujú len vo vybraných zastávkach, RegioJet začal cestujúcim ponúkať aj službu mimoriadneho zastavenia vlaku na stanici mimo cestovného poriadku. Zákazníci si môžu vybrať z množstva staníc na trati Bratislava – Žilina – Košice, alebo Košice – Žilina – Ostrava – Praha. Podmienkou je objednanie zastavenia najmenej 3 dni pred odchodom vlaku a cesta skupiny aspoň 25 osôb na vzdialenosti minimálne 150 km. „Veríme, že aj táto najnovšia služba si nájde svojich priaznivcov. Všetkým našim cestujúcim sa snažíme vyhovieť v maximálnej miere a preto pripravujeme ďalšie novinky, ktoré by mohli služby vlakovej dopravy ešte zlepšiť,“ hovorí Radim JANČURA.

Vlakový a autobusový dopravca RegioJet prevádzkuje na vlastné komerčné riziko luxusné vlaky InterCity na trase Bratislava – Žilina – Košice a EuroCity s trasou Košice – Žilina – Ostrava - Praha. Taktiež nedotovanú komfortnú autobusovú linku z Banskej Bystrice cez Nitru do Bratislavy v štýle Fun&Relax a na základe objednávky Ministerstva dopravy Slovenskej republiky vo verejnom záujme vlakovú linku Bratislava – Dunajská Streda – Komárno. Momentálne sa snaží konkurovať v nepravidelnej autobusovej doprave. Onedlho spustí aj medzinárodnú autobusovú linku Bratislava – Letisko Wien Schwechat – Viedeň. Spoločnosť zároveň prevádzkuje aj turistický portál turistika.regiojet.sk, ktorý návštevníkov informuje o možnostiach trávenia dovolenky, či ponúka pestré možnosti plánovania výletov naprieč celým Slovenskom.

 

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign