Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

RedAkcia24 - VYSIELAME

Miloš MajkoDátum02. 09. 2014 19:04:26TémaAktuálne témy

Asi tak by sme mohli zjednodušene oznámiť ďalší level, do ktorého sa naše médiá oficiálnym spustením vysielania  internetového rádia  RedAkcia24  dostáva.

Práve dnes bolo zavŕšené snaženie sa nie veľkého tímu ľudí, ktorí sa rozhodli šírenie informácií, slobodu slova, spravodajské informácie, vzdelávanie, zábavu, hudbu i relax ešte viac priblížiť ľuďom nášho regiónu.

A práve dnes naši čitatelia a diváci práve týmto rádiom dostávajú ďalšiu možnosť, ktorá tak veľmi chýba vo väčšine našich miest a obcí - možnosť online komunikácie na témy, ktoré ich zaujímajú a bezprostredne sa dotýkajú ich životov. Je len na nás, ako s týmto masovokomunikačným prostriedkom  naložíme.

Dnes už od  19.00 môžete počúvať hudbu, no o  20. hodine moderátor DODO z Bratislavského štúdia oficiálne oznámi štart rádia a následne sa k nemu zo štúdia v  Seredi pripojí zakladateľ média  Miloš Majko, ktorý zámery a možnosti rádia predstaví poslucháčom.

Komunikácia s rádiom online zo strany poslucháčov bude možná cez  Skype a to cez meno  Redakcia24 radio.

Priatelia, rádio podobne ako  SeredOnLine.sk  založili a tvoria úplne bežní ľudia, ktorým nie je ľahostajné, ako v našej spoločnosti žijeme a ako budú žiť naše deti. Rozšírte rady moderátorov, začnite tvoriť vlastné programy a relácie o veciach, ktoré vás zaujímajú. Nenechajte si diktovať od médií čo a kedy máte počúvať! V tomto rádiu máte možnosť priamo ovplyvniť obsah a štruktúru vysielania a je len na nás, na akú úroveň ho postupne vybudujeme.

Tešíme sa na spoluprácu s vami. Tím rádia  RedAkcia 24.

Hovoríme o tom, čo žijeme...

- - -

Rádio zapnete kliknutím na hlavný banner na stránke  http://www.seredonline.sk  a ďalších médiách, prípadne na tento odkaz:    http://www.seredonline.sk/radio/player.html

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign