Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Radio_Head Awards 2014

815
Dátum udeľovania hudobných cien Rádia_FM a Rádia Devín je už známy. Radio_Head Awards za rok 2014 sa odovzdajú 15. marca v bratislavskej Starej tržnici.
Udeľovanie cien bude už po druhýkrát spojené s Radio_Head Awards festivalom, ktorý sa bude konať dva dni pred slávnostným udeľovaním cien v Slovenskom rozhlase.
V dňoch 13.-14.3.2015 sa koná festival, slávnostný ceremoniál bude 15.3.2015 o 19-tej hodine.
Kedy:
13.3.2015 - 15.3.2015
Kde:
Radio_Head Awards festival v štúdiách Slovenského rozhlasu
Mýtna 1, 817 55 Bratislava, Slovakia
Stará tržnica
Radio_Head Awards ceremoniál - odovzdávanie hudobných cien Rádia_FM a Rádia Devín
Usporiadateľ akcie:
RTVS a SOZA
Predpredaj:
 
Radio_Head Awards sú hudobné ceny, ktoré vznikli ako prirodzené opozitum k oceneniam Slávik a Aurel. V Rádiu_FM sme už v roku 2008 cítili potrebu dať súťažný priestor inej hudbe, než je tá známa z komerčných rádií. Vznikli „rádio_hlavy", ktoré poslucháči poznajú už štvrtý rok. Ceny sú výzvou pre hudobníkov, kapely, pre kritikov ale v neposlednom rade sú mierkou vkusu fanúšikov. Soška s hlavou v tvare rádia a podtržník v názve? Áno, pretože toto sú ceny Rádia_FM.
 
Radio Head Awards Festival je dvojdňovou koncertnou prehliadkou toho najlepšieho za uplynulý rok z ponuky hudobne najvyprofilovanejších rozhlasových okruhov RTVS – Rádia_FM a Rádia Devín. Ide o akýsi hudobný warm-up pred odovzdávaním cien Radio_Head Awards, ktoré sa tento rok bude konať v priestoroch Starej tržnice.
 
Partnerom Radio_Head Awards je aj Rádio Devín, ktoré zastrešuje tri kategórie v hudobných žánroch, ktoré dominujú vo vysielaní Rádia Devín. Klasická hudba, Jazzová hudba a Hudobný počin roka. V duchu tejto myšlienky, ako aj vyhraneného žánrového záberu Rádia Devín a Rádia_FM vzniká dramaturgia Radio_Head Awards Festivalu.
 
Počas dvoch dní sa predstavia na pódiách koncertných štúdií jednak domáce rozhlasové telesá (Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Rezidenčný súbor Rádia Devín, Detský a dievčenský spevácky zbor Slovenského rozhlasu) ako aj prizvaní hostia, ktorých umelecká tvorba a produkcia je previazaná s programovou náplňou Rádia Devín a Rádia_FM.
 
zdroj: www.bratislava.sk

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign