Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Prekážka na zastávke narušila plynulosť električkovej dopravy

815
DPB  |MM| Prekážka na zastávke spôsobila, že cestujúci nemohli z električky č.2 ani nastúpiť, ani vystúpiť kvôli stavebnému lešeniu, ktoré bolo umiestnené v priestoroch zastávky.

V piatok 19.9.2014 v skorých ranných hodinách o 7:08 nahlásil na dopravný dispečing vodič električky č. 2, že má prekážku v zastávke „Vysoká“.
Službukonajúci dispečer ihneď poslal na miesto udalosti dispečerov. Tí po príchode zistili, že na Obchodnej ulici v zastávke „Vysoká“ v smere na Radlinského ulicu sa nachádza stavebné lešenie v dĺžke 10 metrov od zastávkového terčíku, ktoré bráni nástupu a výstupu cestujúcich.
Dopravný podnik Bratislava okamžite kontaktoval vedúceho stavby. Ten sa vyjadril, že došlo k nedorozumeniu pri vykladaní stavebného lešenia. DPB preto žiadal vedúceho stavby o urýchlenú nápravu. Ten sľúbil, že lešenie bude zo zastávky v čo najkratšom čase odstránené.
Dopravný dispečing dal všetkým vodičom električiek č. 2, 5, 6 a 8 centrálnu výzvu, aby zastavovali s vozidlom cca 10 metrov pred zastávkovým terčíkom, aby mohli cestujúci komfortne nielen nastúpiť, ale aj vystúpiť.
DPB bude cestujúcich o odstránení prekážky aktuálne informovať na webe Dopravného podniku Bratislava.
 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign