Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Podporujeme ženy v biznise

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku |MM|  Bratislava | Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Veľvyslanectvo USA a  Americká obchodná komora v SR, v spolupráci s Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a Platformou žien Slovenska, organizujú seminár na tému Prečo v biznise na ženách záleží, ktorý sa uskutoční 13. mája 2014 o 9:30 hod. na Ministerstve zahraničných vecí a európskych záležitostí.

Európska komisia sa dlhodobo venuje problematike rovnosti žien a mužov na trhu práce. Vydáva odporúčania a alokuje nemalé finančné prostriedky na projekty zamerané na odstránenie rozdielov postavenia mužov a žien. Platforma žien Slovenska vo svojom pozičnom materiáli nielen identifikuje problémy, ktorým ženy podnikateľky čelia, ale prišla aj s ponukou konkrétnych krokov a odporúčaní pre slovenské zákonodarné a exekutívne orgány, ktoré by mohli výrazne zlepšiť možnosti žien stať sa úspešnými v ich profesionálnej kariére.

Na záver semináru predsedníčka Platformy žien Slovenska Simona Kováčiková odovzdá certifikáty novým Ambasádorom žien Slovenska, ktorí budú nielen v parlamente a na vládnej úrovni šíriť myšlienku rovnosti príležitosti na trhu práce.

 

Program


9.30 – 10.00        Registrácia

10.00 – 10.05      Otvorenie

Jake Slegers, Výkonný riaditeľ Americkej obchodnej komory v SR

10.05 – 10.45       Príhovory

Miroslav Lajčák, podpredseda vlády a minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR,

Theodore Sedgwick, veľvyslanec USA na Slovensku

Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie v SR

 

10.45 – 11.45        Panelová diskusia

Oľga Gyarfášová, Fakulta sociálnych a ekonomických vied, Univerzita Komenského

Anton Marcinčin, poradca ministra financií SR

Ján Uriga, Senior Manager, PwC

Jaroslava Lukačovičová, podpredsedníčka Platformy žien Slovenska

Miriama Letovanec, ekonomická špecialistka, Veľvyslanectvo USA (Moderátorka)

11.45 – 12.00        Otázky

12.00            Vymenovanie Ambasádorov žien Slovenska


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign