Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Oprava električkovej trate na Hlavnú stanicu

DPB, a.s. pokračuje v prácach na oprave električkovej trate na Hlavnú stanicu podľa stanoveného harmonogramu. Prípravné štádium sa ukončilo, pokračuje sa ďalšími prácami.
Oprava električkovej trate na Hlavnú stanicu je rozdelená do troch etáp. Najprv bol zistený presný rozsah potrebných prác, ktorý ukázal ďalšie smerovanie a postupnosť opravy. Najprv sa začala realizovať 1. etapa, neskôr sa prešlo k 2. etape, končiť sa bude 3.etapou, presne podľa harmonogramu.
V 1. etape sa opravuje obratisko - vonkajší a stredný koľajový oblúk vrátane výmeny zakrytovania a v súčasnej dobe sa menia koľajnice a opotrebované koľajové konštrukcie. Pokiaľ bude potrebné, vykonáme aj čiastočnú výmenu uloženia koľajníc.
V zápätí prebieha 2. etapa - oprava úseku od obratiska po zastávku Franza Liszta - boli vymenené poškodené podvaly, skorodované upevňovadlá a časti koľajníc. Taktiež bolo dosypané na koľajisko kamenivo, vrátane úpravy geometrickej polohy koľaje.
Práce na 3. etape - od Kýčerského po Čajkovského ulicu - sú v súčasnosti v pokročilom štádiu, vymenili sa koľajové pásy, doplnilo sa kamenivo, bola realizovaná úprava geometrickej polohy koľaje a v najbližšej dobe bude realizované zakrytovanie opravovaného úseku koľajovej trate.
Všetky opravy budú podľa stanoveného harmonogramu kompletne zrealizované už v novembri 2014.

 

 

zdroj: www.dpb.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign