Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Od Tatier k Dunaju

815
Nenechajte si ujsť jedinečnú bežeckú atmosféru, na tretí ročník behu máme zaregistrovaných už 140 tímov a limit je 200 tímov. Pridajte sa aj vy!
Rezervujte si už teraz termín 15.-16.8.2015 na najväčší slovenský štafetový beh.
 
 
Kedy:
15.8.2015 - 16.8.2015
Kde:
Jasná - Bratislava
Usporiadateľ akcie:
Top Koncept, s.r.o.
Produkciu zabezpečuje agentúra Quinta Essentia, s.r.o.
Kontaktný telefón: +421 917 660 833
Kontaktný e-mail: beh345@odtatierkdunaju.sk
 

Motiváciou nech vám je aj malá štatistika z druhého ročníka štafetového behu Od Tatier k Dunaju 2014, ktorá hovorí o veľkom bežeckom dobrodružstve plnom zážitkov:


 • Na štart sa postavilo 154 tímov a všetky tímy dobehli do cieľa. 
 • Bežci zabehli spolu 5 544 individuálnych behov - každý po cca 10 km - to je asi toľko, ako keď napr. beh Devín - Bratislava beží 5 500 bežcov. 
 • Spolu sa zúčastnilo 1 786 bežcov, čo je asi historicky najväčší štafetový beh na Slovensku! Spolu všetci odbehli 53 130 km, keby boli jedna veľká štafeta, tak prebehnú spolu okolo celej zemegule. 
 • Urobili sme 5 544 záznamov medzičasov a publikovali ich (asi 12 časov nemáme zachytených, čo je 0,2% chyba). 
 • Pokiaľ vieme, zablúdilo na trati asi 10 bežcov, to je priemerne 2 bežci z 1 000 behov. 
 • Dali sme vyrobiť a rozdali sme 2 100 tričiek, 1 800 medailí, 22 trofejí a 190 kompresných ponožiek. Bežci si vytlačili asi 1 250 diplomov. 
 • Nafotili sme cca 4 000 fotografií a z toho 2 222 sme publikovali pre všetkých bežcov. 
 • V cieli sa zjedlo viac ako 500 kg cestovín. 
 • Najstarším účastníkom bol 66 ročný pán a najmladším 15 ročné dievča, ktoré štartovalo na základe udelenej výnimky. 
 • Najrýchlejší tím zabehol trať za 22 hod 20 min a 56 sec, najrýchlejší sólo bežec za 79 hod 18 min a 23 sec. 
 • Najviac času na trati strávil jeden zo sólo bežcov - 80 hod a 11 min, najmenej jeden z bežcov elitných tímov - 1 hod 33 min (pokiaľ nerátame lezcov, ktorí nedobehli všetky svoje úseky). Organizačný štáb počas behu tvorilo cca 125 ľudí.


Bežec, ktorý by sa rád zúčastnil, ale nemá tím, v ktorom by mohol bežať, môže využiť bežeckú zoznamku na stránke, cez ktorú si môže nájsť svoj tím.
Partneri podujatia sú generálny partner X Net, partneri Nuun, Mikulášska Chata, TOI TOI & DIXI, eventová agentúra Quinta Essentia, mediálni partneri Rádio Express, SITA, šport.sk,  Denník šport a časopis inBa.

 

zdroj: www.bratislava.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign