Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Martinko Kóša zo Serede kričí do sveta veľké ĎAKUJEM

24

18.marca 2013 sme uverejnili článok, v ktorom rodina Martinka Kóšu poďakovala všetkým ľuďom, ktorí im podali pomocnú ruku pri liečbe tohto 4-ročného chlapčeka. http://www.seredonline.sk/clanky/podakovanie-za-financny-prispevok-na-rehabilitacnu-liecbu-martinka-kosu/. Martinko od tej doby prešiel neľahkú cestu ale každým krokom sa mu stav zlepšuje. Bola som opäť poprosená o zverejnenie jeho veľkého ĎAKUJEM všetkým ktorí pomohli a v budúcnosti pomôžu. Akákoľvek finančná čiastka mu pômože k návratu ku zdraviu. Martinko má založené číslo účtu, z ktorého sa výhradne čerpá len na jeho liečbu: 3088592453/0200.

Martinkova rodina píše:

Dobrý deň,

Touto formou sa opäť obraciam na Vás  s článkom o poďakovanie za finančnú pomoc na rehabilitačnú liečbu pre Martinka Kóšu, ktorý svojim úrazom utrpel vážne zranenie hlavičky  a teraz sa za pomoci a podpory našich priateľov a známych môže zúčastniť rehabilitačných pobytov v rehabilitačnom centre RENONA rehabilitation v Šúrovciach.

Už po prvom pobyte a rehabilitačnom cvičení , sme všetci videli výborné pokroky a zlepšenie Martinkovho stavu jak fyzického tak i psychického. Druhý pobyt Martinko absolvoval v dňoch 10.6.2013 – 22.6.2013. Terapie, cvičenia , ako aj vynikajúci prístup terapeutov, lekárov, psychológov nám opäť ukazuje zlepšenie zdravotného stavu Maťka. Úžasná bola i hypoterapia, ktorá doslova vnášala energiu do celého telíčka nášho vnúčika.

Chceme z celého srdca poďakovať, znovu všetkým tým, ktorí prispeli na druhý pobyt Martinka v rehabilitačnom centre RENONA rehabilitation v Šúrovciach, rodine Milana Šporera, rodine Petra Forra, rodine Mariana Krajčírika, kamarátom  Tibora Noszkaya a Eriky Šušlovej a samozrejme aj všetkým tým,  ktorí prispeli anonymne a nechcú byť menovaní.

Osobitné poďakovanie patrí  poisťovni GENERALI Slovensko a.s., ktorá v plnej výške uhradí Martinkov ďalší pobyt, ktorý začne 2.9.2013.  Je to pre nás obrovská pomoc a neskutočná radosť keď vidíme, že Maťko sa vracia do normálneho života a obdarúva nás svojím smiechom, radosťou a láskou.

Celá rodina ešte raz všetkým ďakuje za každú pomoc, ktorou sa na nás ľudia obracajú, ako nám môžu pomôcť.

Veľké ĎAKUJEM  Maťko kričí už dnes do celého sveta.

 

   Vďaka . rodina Kóšová a Juríková


Fotogaléria k článku:

24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša

Zobraziť všetky fotografie
24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša

24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša

24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša
24
Autor: J.Kóša


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign