Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Konateľka eseročky dlhujúca podnikateľke 22 000 Eur v SMS píše: "neobťažujte moju osobu"

Miloš MajkoDátum23. 04. 2012 13:05:33TémaEkonomika
200

Dunajská Streda | Trnava | Sereď |     Záväzok iba voči jednej podnikateľke vo výške  22 000  Eur. Schovávanie sa a žiadna komunikácia s veriteľkou. Aj takémuto konaniu sa na  Slovensku žiaľ hovorí podnikanie. Spol. s r.o. z  Trnavy, ktorej podľa výpisu z obchodného registra "šéfuje"  matka so synom s trvalým pobytom v  Dunajskej Strede,  jednej podnikateľke dlhuje   22 000 Eur. Zariadené presne "po Slovensky" - služby objednáva osoba so splnomocnením a neplatí - nik. Vlastníkom  spoločnosti  je syn splnomocneného zástupcu  spoločnosti a z druhej polovice už spomenutá konateľka z Dunajskej Stredy.

Namiesto peňazí iba sľuby, stále sľuby od objednávateľa a po troch rokoch domáhania sa platby za dodaný tovar a služby ani splnomocnená osoba a ani konatelia  spoločnosti s veriteľom komunikovať nemajú záujem. Keďže podnikateľku odkazujú na súdy je zrejmé, že systém fungovania vymožiteľnosti práva na  Slovensku poznajú.

Spoločnosť s.r.o.  má v  Trnave stavať polyfunkčný dom za  milióny  Eur.  Jej dôveryhodnosť podobne  ako dôveryhodnosť jej vlastníkov, konateľov i splnomocnencov však rapídne upadá.

Prípadu sa podrobne venujeme, preverujeme podrobnosti okolo fungovania  spoločnosti  a pripravujeme podrobnú reportáž a videoprojekt. Práve takýto materiál širokej verejnosti na plnú "hubu" povie, o čom podnikanie na  Slovensku skutočne je.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
anonym | 23-04-2012 14:52:43
Treba takých ošmekov vykričať na plnú hubu, aby tí druhí boli pred nimi na pozore.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign