Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 17. 11. 2018, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Febiofest 2014 sa začal

815

Už 21.03.2014 sa v Bratislave začal 21. ročník Medzinárodného filmového festivalu Febiofest 2014, ktorý potrvá do 27.3. 2014. Počas festivalu môžete sledovať  vyše 140 filmov a v premiére uvidieť osem nových slovenských titulov.

 

Program :

 

nedeľa 23.3.2014

Kino Lumiére
  • 12:30 K1 Grandhotel Budapešť / Nemecko-Veľká Británia, 2014, 100 min., r. Wes Anderson, 2014 | Panoráma
  • 12:30 K2 Bastardi spia dobre / Francúzsko, 2013, 100 min., r. Claire Denis | Panoráma
  • 14:30 K1 2001: Vesmírna odysea / Veľká Británia, 1968, 147 min., r. Stanley Kubrick | Ochutnávka: Projekt 100 – 2014
  • 14:30 K1 Pásmo súťažných filmov II (82 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Cizinec / Česko, 2013, 7 min., r. Martin Máj (animovaný)
  • Buffonáda na tému cudzích peňazí / Ukrajina, 2012, 12 min., r. Anastasija Ursu (hraný)
  • Loop / Maďarsko, 2013, 15 min., r. Vanda Arányi, Judit Oláh (hraný)
  • Sneh / Slovensko–Francúzsko, 2013, 18 min., r. Ivana Šebestová (animovaný)
  • Mazurek / Poľsko, 2013, 30 min., r. Julia Kolberger (hraný)
  • 15:00 K3 Dobrý řidič Smetana / Česko, 2013, 77 min., r. Vít Klusák, Filip Remunda | Český a slovenský dokumentárny film
  • 16:30 K2 Dievča zo skrine / Poľsko, 2012, 90 min., r. Bodo Kox| Súčasný poľský film
  • 16.30, Strieborné tváre II
  • Výstava fotografií Mira Nôtu predstaví ďalších tridsať portrétov známych osobností slovenského filmu z obdobia posledných desiatich rokov, no obohatená bude aj o nové portréty takých osobností, ako sú režiséri Dušan Hanák alebo Martin Šulík
  • 17:00 K3 Ty, ktorý si na nebesiach / Bulharsko, 1989, 98 min., r. Dodžo Bodžakov | Pocty
  • 17:30 K1 Záhrada / Slovensko–Francúzsko–Česko, 1995, 95 min., r. Martin Šulík | Zvláštne uvedenie
  • 18:30 K2 Na pravé poludnie / USA, 1952, 85 min., r. Fred Zinnemann | Westernová klasika
  • 19:00 K3 Profil: Jan Gogola ml. – PÁSMO II (110 min.) | Profil: Jan Gogola ml.
  • České Velenice evropské / Rakúsko, 2004, 26 min.
  • Národ sobě aneb České moře v 18 přílivech / Česko, 2001, 84 min.
  • 20:00 K1 Felvidék – Horná zem / Slovensko-Česko, 2014, 74 min., r. Vladislava Plančíková | Český a slovenský dokumentárny film
  • 20:30 K2 Tanec reality / Francúzsko, 2013, 130 min., r. Alejandro Jodorowsky | Panoráma
  • 21:00 K3 Strašidlo / ZSSR, 1983, 122 min., r. Rolan Bykov | Ukrajinskí tvorcovia v sovietskom filme

22:00 K1 Vlhké miesta / Nemecko, 2013, 109 min., r. David Wnendt | Panoráma

Kino Mladosť
  • 16:00 Omar / Palestína, 2013, 97 min., r. Hany Abu-Assad | Panoráma
  • 18:00 Pásmo súťažných filmov III (77 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Ab ovo / Poľsko, 2013, ť min., r. Anita Kwiatkowska-Naqvi (animovaný)
  • Pandy / Slovensko-Česko, 2013, 12 min., r. Matúš Vizár (animovaný)
  • Môj sprievodca / Maďarsko, 2013, 12 min., r. Barnabás Tóth (hraný)
  • Čtyři dny ve skladu / Česko, 2013, 25 min., r. Luboš Kučera (hraný)
  • Jadrový odpad / Ukrajina, 2012, 23 min., r. Myroslav Slabošpyckyj (hraný)
  • 20:00 Esový poker / Maďarsko, 2008, 12 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi
  • Najlepší priateľ človeka / Maďarsko, 2008, 12 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi
  • Štikútka / Maďarsko, 2002, 75 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi / Projekcia za účasti tvorcov: György Pálfi

22.00 Ida / Poľsko–Dánsko, 2013, 80 min., r. Paweł Pawlikowski Súčasný poľský film

FK35 mm VŠMU
  • 17:00 Všetky moje deti / Slovensko–Česko, 2013, 90 min., r. Ladislav Kaboš | Český a slovenský dokumentárny film
  • 17:00 Štvorec v kruhu – Život medzi únikmi a snami / Slovensko–Česko, 2013, 70 min., r. Ľubomír Štecko | Český a slovenský dokumentárny film
  • 19:00 Stopy na hrebeni / Slovensko, 2013, 53 min., r. Pavol Barabáš | Český a slovenský dokumentárny film
  • 19:00 Holy Motors / Francúzsko–Nemecko, 2012, 115 min., r. Leos Carax | Klubový jukebox
  • 20:00 Koyaaniqatsi / USA, 1983, 83 min., r. Godfrey Reggio | Ochutnávka: Projekt 100 – 2014

21:30 Skafander a motýľ / Francúzsko–USA, 2007, 112 min., r. Julian Schnabel | Klubový jukebox

Artkino za zrkadlom

19:00 Hrana – 4 filmy o Marekovi Brezovskom / Slovensko, 2014, 125 min., – r. Patrik Lančarič | Český a slovenský dokumentárny film

A4 – Priestor súčasnej kultúry

21:00 Ľudský rozmer / Dánsko, 2012, 77 min., r. Andreas M. Dalsgaard | Panoráma

  • – – – – – – – – – – – – – – – –

pondelok 24.3.2014

Kino Lumiére
  • 09:00 K2 Filmový kabinet deťom | Filmový kabinet deťom
  • 40-minutové pásmo animovaných filmov pre školy s moderovaným rozhovorom medzi filmovou teoretičkou Katarínou Mišíkovou a režisérkou a animátorkou Vandou Raýmanovou.
  • Chyťte ho! / Slovensko, 2008, 18 min., r. Boris Šima
  • Keď nie, tak nie / Slovensko, 1997, 4 min., r. Vladimír Král
  • Kto je tam? / Slovensko, 2010, 9 min., r. Vanda Raýmanová
  • Viliam / Slovensko, 2009, 7 min., r. Veronika Obertová
  • 14:00 K1 Koyaanisqatsi / USA, 1983, 83 min., r. Godfrey Reggio | Ochutnávka: Projekt 100 – 2014
  • 14:15 K2 Kandidát / Slovensko–Česko, 2013, 105 min., r. Jonáš Karásek | Nový český a slovenský film
  • 15:00 K3 Spirit of 45 / Veľká Británia, 2013, 94 min., r. Ken Loach | Panoráma
  • 16:00 K1 Ida / Poľsko–Dánsko, 2013, 80 min., r. Paweł Pawlikowski | Súčasný poľský film
  • 16:30 K2 Pásmo súťažných filmov III (77 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Ab ovo / Poľsko, 2013, 5 min., r. Anita Kwiatkowska-Naqvi (animovaný)
  • Pandy / Slovensko–Česko, 2013, 12 min., r. Matúš Vizár (animovaný)
  • Môj sprievodca / Maďarsko, 2013, 12 min., r. Barnabás Tóth (hraný)
  • Čtyři dny ve skladu / Česko, 2013, 25 min., r. Luboš Kučera (hraný)
  • Jadrový odpad / Ukrajina, 2012, 23 min., r. Myroslav Slabošpyckyj (hraný)
  • 17:00 K3 Jack sa chystá vyplávať / USA, 2010, 89 min., r. Philip Seymour Hoffman | Pocty
  • 18:00 K1 Prvá: Magda Husáková Lokvencová / Slovensko, 2013, 40 min., r. Zuzana Liová | Nový český a slovenský film
  • 18:30 K2 Final Cut: Dámy a páni / Maďarsko, 2012, 84 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi
  • 19:00 K3 Profil: Jan Gogola ml. – PÁSMO III (108 min.) | Profil: Jan Gogola ml.
  • Česko jedna báseň: Ivan Magor Jirous / Česko, 2011, 8 min.
  • Panelák je kamarád – Jihozápadní město / Česko, 1999, 20 min.
  • Česko na provázku / Česko, 2010, 80 min.
  • 19:30 K1 Veľký zošit / Maďarsko–Nemecko–Rakúsko–Francúzsko, 2013, 109 min., r. János Szász | Panoráma
  • 20:30 K2 Jeseň Čejenov / USA, 1964, 139 min., r. John Ford, 1964 | Westernová klasika
  • 21:00 K3 Sluha / ZSSR, 1988, 128 min., r. Vadim Abdrašitov | Ukrajinskí tvorcovia v sovietskom filme

21:30 K1 XL / Island, 2013, 87 min., r. Marteinn Thórsson | Kino-Ikon Plus

Kino Mladosť
  • 16:00 Klauni / Česko–Slovensko–Luxembursko–Fínsko, 2013, 120 min., r. Viktor Tauš | Nový český a slovenský film
  • 18:15 Dvojník / Veľká Británia, 2013, 93 min., r. Richard Ayoade | Panoráma
  • 20:00 Pásmo súťažných filmov IV (79 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Damage / Ukrajina, 2012, 3 min., r. Vladimir Vlasenko (animovaný)
  • Preč / Maďarsko, 2013, 11 min., r. Roland Ferge (hraný)
  • Tanec tigra / Slovensko–India–Rakúsko, 2013, 16 min., r. Martin Repka (hraný)
  • Ziegenort / Poľsko, 2013, 19 min., r. Tomasz Popakul (animovaný)
  • L. H. / Česko, 2013, 30 min., r. Adam Sedlák (hraný)
  • 21:30 Dlhá noc / Taliansko, 2001, 14 min., r. Paolo Sorrentino | Paolo Sorrentino – výber z tvorby
  • Láska nemá hranice / Taliansko, 1998, 15 min., r. Paolo Sorrentino, 1998 | Paolo Sorrentino – výber z tvorby

Prebytočný človek / Taliansko, 2001, 100 min., r. Paolo Sorrentino | Paolo Sorrentino – výber z tvorby

FK35 mm VŠMU
  • 19:30 Rodiská a doliny / Slovensko, 2013, 80 min. r. Viliam Ján Gruska | Český a slovenský dokumentárny film
  • 20:00 Zamatoví teroristi / Slovensko–Česko–Chorvátsko, 2013, 87 min., r. Pavol Pekarčík | Český a slovenský dokumentárny film

21:30 Attila Marcel / Francúzsko, 2013, 102 min., r. Sylvain Chomet | Panoráma

Artkino za zrkadlom
  • 18:00 Trabantem až na konec světa / Česko, 2014, 90 min., r. Dan Přibáň | Český a slovenský dokumentárny film
  • 20:00 Zdenka / Slovensko, 2013, 50 min., r. Ivica Kúšiková, Slavo Zrebný | Český a slovenský dokumentárny film

Súď ma a skúšaj / Slovensko, 2013, 72 min,. r. Ivica Kúšiková | Český a slovenský dokumentárny film

A4 – Priestor súčasnej kultúry
  • 18:00 Eugéniové / Česko–Slovensko, 2013, 76 min., r. Pavel Štingl | Český a slovenský dokumentárny film

20:00 5 pravidel / Česko, 2013, 80 min., r. Vavřinec Menšl | Český a slovenský dokumentárny film

  • – – – – – – – – – – – – – – – –

utorok 25.3.2014

Kino Lumiére
  • 09:00 K2 Filmový kabinet deťom | Filmový kabinet deťom
  • 40-minutové pásmo animovaných filmov pre školy s moderovaným rozhovorom medzi filmovou teoretičkou Katarínou Mišíkovou a režisérkou a animátorkou Vandou Raýmanovou.
  • Chyťte ho! / Slovensko, 2008, 18 min., r. Boris Šima
  • Keď nie, tak nie / Slovensko, 1997, 4 min., r. Vladimír Král
  • Kto je tam? / Slovensko, 2010, 9 min., r. Vanda Raýmanová
  • Viliam / Slovensko, 2009, 7 min., r. Veronika Obertová
  • 14:00 K1 Stopy na hrebeni / Slovensko, 2013, 53 min., r. Pavol Barabáš | Český a slovenský dokumentárny film
  • 14:30 K2 Návrat Agnieszky H. / Poľsko–Česko, 2013, 77 min. r. Krystyna Krauze, Jacek Petrycki | Súčasný poľský film
  • 15:00 K3 Kto je tu riaditeľ? / Dánsko–Fínsko–Francúzsko–Nórsko–Švédsko–Taliansko, 2006, 99 min., r. Lars von Trier | Klubový jukebox
  • 15:30 K1 Hrana – 4 filmy o Marekovi Brezovskom / Slovensko, 2014, 125 min. r. Patrik Lančarič | Český a slovenský dokumentárny film
  • 16:30 K2 Pásmo súťažných filmov IV (79 min.) |Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Damage / Ukrajina, 2012, 3 min., r. Vladimir Vlasenko (animovaný)
  • Preč / Maďarsko, 2013, 11 min., r. Roland Ferge (hraný)
  • Tanec tigra / Slovensko–India–Rakúsko, 2013, 16 min., r. Martin Repka (hraný)
  • Ziegenort / Poľsko, 2013, 19 min., r. Tomasz Popakul (animovaný)
  • L. H. / Česko, 2013, 30 min., r. Adam Sedlák (hraný)
  • 17:00 K3 Všetky moje deti / Slovensko–Česko, 2013, 90 min., r. Ladislav Kaboš | Český a slovenský dokumentárny film
  • 18:00 K1 Lyrik / Slovensko, 2014, 85 min., r. Arnold Kojnok | Český a slovenský dokumentárny film
  • 18:30 K2 Posledné poschodie / Poľsko, 2013, 84 min., r. Tadeusz Król | Súčasný poľský film
  • 19:00 K3 Profil: Jan Gogola ml. – PÁSMO IV (83 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Panenka proti zbytku světa / Česko, 2001, 29 min.
  • Deník babičky Němcové / Česko, 1999, 28 min.
  • Mám ráda nudný život / Česko, 2009, 26 min.
  • 20:00 K1 Neapolská princezná / Taliansko, 2010, 5 min., r. Paolo Sorrentino | Paolo Sorrentino – výber z tvorby
  • Pomalý zápas / Taliansko, 2009, 10 min., r. Paolo Sorrentino | Paolo Sorrentino – výber z tvorby
  • Božský / Taliansko, 2008, 118 min., r. Paolo Sorrentino | Paolo Sorrentino – výber z tvorby
  • 20:30 K2 Shane / USA, 1953, 118 min. r. George Stevens | Westernová klasika
  • 21:00 K3 5 pravidel / Česko, 2013, 80 min., r. Vavřinec Menšl

22:30 K1 Borgman / Belgicko–Dánsko–Holandsko, 2013, 113 min., r. Alex van Warmerdam | Panoráma

Kino Mladosť

21:30 Nie som tvoj priateľ (+ Nebudem tvoj priateľ, KF) / Maďarsko, 2009, 100 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi

FK35 mm VŠMU
  • 19:30 Mých posledních 150 000 cigaret / Česko, 2013, 52 min., r. Ivo Bystřičan | Český a slovenský dokumentárny film
  • Počátky / Česko, 2014, 61 min., r. Linda Kallistová Jablonská | Český a slovenský dokumentárny film
  • 20:00 Vězení umění / Česko, 2012, 97 min., r. Radovan Síbrt | Český a slovenský dokumentárny film

21:30 Vlhké miesta / Nemecko, 2013, 109 min., r. David Wnendt | Panoráma

Artkino za zrkadlom
  • 18:00 Cudzí obed / Francúzsko–India–Nemecko–USA, 2013, 104 min., r. Riteš Batra | Panoráma

20:00 Walesa, človek z nádeje / Poľsko, 2013, 127 min., r. Andrzej Wajda | Panoráma

A4 – Priestor súčasnej kultúry
  • 17:00 Apači / Francúzsko, 2013, 93 min., r. Thierry de Peretti | Panoráma
  • 19:00 Prvá: Magda Husáková Lokvencová / Slovensko, 2013, 40 min., r. Zuzana Liová | Nový český a slovenský film
  • Blues pro sólo matky / Česko, 2014, 52 min., r. Iveta Grófová | Český a slovenský dokumentárny film

21:00 Show! / Česko, 2013, 68 min., r. Bohdan Bláhovec | Český a slovenský dokumentárny film

Balassiho inštitút
  • 16.30 Vyšehradský salón

Moderovaná diskusia na tému Možnosti produkcie, koprodukcie a distribúcie za účasti profesionálov z rôznych oblasti audiovízie z krajín V4.

  • – – – – – – – – – – – – – – – –

streda 26.3.2014

Kino Lumiére
  • 09:00 K2 Filmový kabinet deťom | Filmový kabinet deťom
  • 40-minutové pásmo animovaných filmov pre školy s moderovaným rozhovorom medzi filmovou teoretičkou Katarínou Mišíkovou a režisérkou a animátorkou Vandou Raýmanovou.
  • Chyťte ho! / Slovensko, 2008, 18 min. r. Boris Šima
  • Keď nie, tak nie / Slovensko, 1997, 4 min., r. Vladimír Král
  • Kto je tam? / Slovensko, 2010, 9 min., r. Vanda Raýmanová
  • Viliam / Slovensko, 2009, 7 min., r. Veronika Obertová
  • 14:00 K1 Trabantem až na konec světa / Česko, 2014, 90 min., r. Dan Přibáň | Český a slovenský dokumentárny film
  • 14:30 K2 Futurologický kongres / Belgicko–Francúzsko–Izrael–Nemecko–Poľsko, 2013, 120 min., r. Ari Folman | Súčasný poľský film
  • 15:00 K3 Prvá: Magda Husáková Lokvencová / Slovensko, 2013, 40 min., r. Zuzana Liová | Nový český a slovenský film
  • Blues pro sólo matky / Česko, 2014, 52 min., r. Iveta Grófová | Český a slovenský dokumentárny film
  • 16:00 K1 Walesa, človek z nádeje / Poľsko. 2013, 127 min., r. Andrzej Wajda | Panoráma
  • 16:45 K2 Pásmo súťažných filmov V (77 min.) |Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • M is for Malnutrition / Slovensko, 2013, 3 min., r. Peter Czikrai (hraný)
  • Oneness / Ukrajina, 2012, 13 min., r. Pavel Špilevoj (experimentálny, hudobno-tanečný)
  • Toto / Poľsko, 2013, 12 min., r. Zbigniew Czapla (animovaný)
  • Ahoj, mám se dobře / Česko, 2013, 28 min., r. Johana Švarcová (hraný)
  • Nedeľný obed / Maďarsko, 2013, 21 min., r. Dorottya Zurbó (dokumentárny)
  • 17:00 K3 Zamatoví teroristi / Slovensko–Česko–Chorvátsko, 2013, 87 min., r. Pavol Pekarčík, Ivan Ostrochovský, Peter Kerekes | Český a slovenský dokumentárny film
  • 18:30 K1 Fongopolis / Slovensko, 2013, 11 min., r. Joanna Kożuch | Nový český a slovenský film
  • 18:30 K2 Slávnosť v botanickej záhrade / Československo, 1969, 95 min., r. Elo Havetta | Zvláštne uvedenie
  • 19:00 K3 Profil: Jan Gogola ml. – PÁSMO V (105 min.) | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Vila Inocent / Česko, 1997, 26 min.
  • Kateřina Šedá: Jak se dělá mýtus / Česko, 2013, 79 min.
  • 20:00 K1 Tanec tigra / Slovensko–India–Rakúsko, 2013, 16 min., r. Martin Repka | Súťaž krátkych filmov krajín V4
  • Cudzí obed / Francúzsko–India–Nemecko–USA, 2013, 104 min., r. Riteš Batra | Panoráma
  • 20:30 K2 Vtedy na Západe / Taliansko–USA, 1968, 166 min., r. Sergio Leone | Westernová klasika
  • 21:30 K3 Listy mŕtveho / ZSSR, 1986, 85 min., r. Konstantin Lopušanskij | Ukrajinskí tvorcovia v sovietskom filme

22:30 K1 Attila Marcel / Francúzsko, 2013, 102 min., r. Sylvain Chomet | Panoráma

Kino Mladosť
  • 16:00 Kandidát / Slovensko–Česko, 2013, 105 min., r. Jonáš Karásek | Nový český a slovenský film
  • 18:00 Nepravděpodobná romance / Česko, 2013, 105 min., r. Ivan Vojnár | Nový český a slovenský film

20:30 Cyril a Metod – Apoštoli Slovanov / Česko–Slovensko–Rusko–Slovinsko, 2013, 85 min., r. Petr Nikolaev, David Kočár | Nový český a slovenský film

FK35 mm VŠMU
  • 19:30 Atomic Age / Francúzsko, 2012, 67 min., r. Héléna Klotz | Panoráma
  • 20:00 Post tenebras lux / Francúzsko–Holandsko–Mexiko–Veľká Británia, 2012, 120 min., r. Carlos Reygadas | Klubový jukebox
  • 21:00 Fongopolis / Slovensko, 2013, 11 min., r. Joanna Kożuch | Nový český a slovenský film
  • Pásmo krátkych filmov I /Slovak Shorts / Slovensko–Česko, 2011 – 2013, 68 min.
  • Pandy / Slovensko–Česko, 2013, 12 min., r. Matúš Vizár (animovaný)
  • Hviezda / Slovensko, 2012, 20 min., r. Andrej Kolenčík (dokumentárny)
  • Výstava / Slovensko, 2013, 30 min., r. Andrej Kolenčík, Peter Begányi (hraný)

Twins / Slovensko, 2011, 6 min., r. Peter Budinský (animovaný)

Artkino za zrkadlom

20:00 Štikútka / Maďarsko, 2002, 75 min., r. György Pálfi | Profil: György Pálfi

A4 – Priestor súčasnej kultúry
  • 17:00 Kauza Cervanová / Slovensko–Česko, 2013, 100 min., r. Robert Kirchhoff | Český a slovenský dokumentárny film
  • 19:00 Návrat Agnieszky H. / Poľsko–Česko, 2013, 77 min., r. Krystyna Krauze, Jacek Petrycki | Súčasný poľský film

21:00 Hrana – 4 filmy o Marekovi Brezovskom / Slovensko, 2014, 125 min., r. Patrik Lančarič | Český a slovenský dokumentárny film

  • – – – – – – – – – – – – – – – –

štvrtok 27.3.2014

Kino Lumiére
  • 14:00 K2 Cyril a Metod – Apoštoli Slovanov / Česko–Slovensko–Rusko–Slovinsko,, 2013, 85 min., r. Petr Nikolaev, David Kočár | Nový český a slovenský film
  • 14:30 K1 Omar / Palestína, 2013, 97 min., r. Hany Abu-Assad | Panoráma
  • 15:00 K3 Atomic Age / Francúzsko, 2012, 67 min., r. Héléna Klotz | Panoráma
  • 16:00 K2 Ako nikdy / Česko–Slovensko, 2013, 93 min., r. Zdeněk Tyc | Nový český a slovenský film
  • 16:30 K1 Borgman / Belgicko–Dánsko–Holandsko, 2013, 113 min., r. Alex van Warmerdam | Panoráma
  • 16:30 K3 Rodiská a doliny / Slovensko, 2013, 80 min., r. Viliam Ján Gruska | Český a slovenský dokumentárny film
  • 18:00 K2 Babie leto / Slovensko–Česko, 2013, 90 min., r. Gejza Dezorz | Nový český a slovenský film
  • 18:00 K3 Malá Viera / ZSSR, 1988, 128 min., r. Vasilij Pičuľ | 30 rokov Fóra mladého filmu
  • 19:30 K1 Pútnik slovenským časom / Slovensko, 2014, 64 min., r. Martin Šulík | Český a slovenský dokumentárny film (vstup len na pozvánky)
  • 20:00 K2 Pútnik slovenským časom / Slovensko, 2014, 64 min., r. Martin Šulík | Český a slovenský dokumentárny film (vstup len na pozvánky)
  • 21:00 K3 Dvojník / Veľká Británia, 2013, 93 min., r. Richard Ayoade | Panoráma

21:30 K1 Plávajúce vežiaky / Poľsko, 2013, 93 min., r. Tomasz Wasilewski | Súčasný poľský film

Kino Mladosť
  • 16:00 Ľudský rozmer / Dánsko, 2012, 77 min., r. Andreas M. Dalsgaard | Panoráma
  • 18:00 Papusza / Poľsko, 2013, 131 min., r. Joanna Kos-Krauze, Krzysztof Krauze | Súčasný poľský film

20:15 Grandhotel Budapešť / Veľká Británia–Nemecko, 2014, 100 min., r. Wes Anderson | Panoráma

FK35 mm VŠMU
  • 19:30 Apači / Francúzsko, 2013, 93 min., r. Thierry de Peretti | Nový český a slovenský film
  • 20:00 Arcibiskup Bezák Zbohom… / Slovensk, 2014, 90 min., r. Oľga Záblacká | Český a slovenský dokumentárny film

21:30 Spirit of 45 / Veľká Británia, 2013, 94 min., r. Ken Loach | | Nový český a slovenský film

A4 – Priestor súčasnej kultúry
  • 17:00 Lyrik / Slovensko, 2014, 85 min., r. Arnold Kojnok | Český a slovenský dokumentárny film
  • 19:00 Hoteliér / Česko, 2013, 75 min., r. Josef Abrhám ml. | Český a slovenský dokumentárny film

21:00 Kto je tu riaditeľ? / Dánsko–Fínsko–Francúzsko–Nórsko–Švédsko–Taliansko, 2006, 99 min., r. Lars von Trier | Klubový jukebox

Artforum
  • 18.30h Krst DVD Zázrak

projekcia Pásma krátkych filmov / Slovak Shorts /


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign