Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Ďalší letecký prepravca sprísňuje podmienky prepravy

Miloš MajkoDátum16. 02. 2012 18:11:34TémaCestovanie
200

Od  1. mája  2012  jeden z najväčších charterových prepravcov  český  Travel Service mení podmienky prepravy zavazadiel svojich pasažierov. Najväčšou zmenou je zníženie hmotnostného limitu prepravovanej batožiny  pasažiera z  20  na  15 kg.  Opatrením sa letecká spoločnosť snaží vykryť stále sa zvyšujúce vstupy tvoriace náklady spoločnosti. Aj cestujúci letiaci na dovolenky sa tak musia pripraviť na zľahčenie svojich kufrov. Prípadná nadváha ich môže vyjsť aj na desiatky  Eur. Inak povedané, niekedy môže cena prepravovaných vecí byť zanedbateľnou položkou voči poplatku vyžadovaného leteckou spoločnosťou za jeho prepravu.  Najnižší príplatok za nadváhu  do 8 kg má pri obojstrannej letenke stáť  asi  50 Eur.  Prepravca zároveň bude striktne trvať na princípe  1 cestujúci   =   1 zavazadlo. Palubné zavazadlá ostávajú bez zmien.

Cestujúci by si pred cestou mali naštudovať prepravný poriadok leteckej spoločnosti, ktorej služby využijú.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Travel Service - Foto: (C) Miloš Majko
200
Autor: Travel Service - Foto: (C) Miloš Majko
200
Autor: Travel Service - Foto: (C) Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Travel Service - Foto: (C) Miloš Majko
200
Autor: Travel Service - Foto: (C) Miloš Majko

Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign