Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

CK ALEX TOUR (Alexander Koller) skomplikovala mnohým dovolenkárom chvíle, kedy chceli oddychovať a relaxovať

Miloš MajkoDátum02. 07. 2012 15:07:55TémaCestovanie
200

V tejto sezóne na Slovensku skrachovala prvá cestovná kancelária  ALEX TOUR. Iba pred niekoľkými rokmi marketingovo jej majiteľ CK prezentoval ako prvú nizkonákladovú CK na  Slovensku.

ALEX TOUR  vo svojich začiatkoch ponúkal zájazdy namä do  Jordánska a na Kapverdy.

Zhruba o  11. hodine predpoludním, sa na webovej stránke CK objavil nasledovný oznam:

Vyhlásenie

Cestovná kancelária Alex Tour, s.r.o. týmto vyhlasuje, že sa dostala do finančných problémov, preto nemá možnosť uhradiť záväzky voči svojim klientom a dodávateľom služieb. Naša spoločnosť dňa 2. 7. 2012 o 11:00 hoď ukončila svoju touroperátorskú činnosť. O klientoch ktorí sú momentálne v zahraničí sa postará poisťovňa Kooperatíva, a.s. u ktorej má spoločnosť Alex Tour s.r.o. uzatvorenú zákonnú poistku voči insolventnosti.

Ďakujeme Vám za Vašu 20 ročnú priazeň a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti vzniknuté s touto situáciou.

CK ALEXTOUR
- - -

Cestovná kancelária  ALEX TOUR  - jej majitelia, konatelia   Mgr. Alexander Koller   a manažéri   ( http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=7773&SID=7&P=1)    výrazne skomplikovali život mnohým dovolenkárom, ktorí sa s dôverou obrátili na ich  CK a vopred na jej účet zaplatili aj tisíce  Eur, ktoré možno na dovolenku odkladali po celý rok.   CK finančné prostriedky na účet prijala, klientov o problémoch včas vopred neinformovala a podľa informácií, dodávateľom za klientami objednané služby nezaplatila. Dokedy bude takéto konanie štát a právo tolerovať?

Treba podotknúť, že poisťovňa nie je všeliekom. Plní iba do zmluvne dohodnutej výšky a mnohí klienti môžu minimálne o časť svojich peňazí prísť. O starostiach a dodatočných výdavkoch nehovoriac.

Aj krach tejto  CK mnohým ľuďom iste otvorí oči a pochopia, prečo niektorí cestovatelia cestujú takpovediac na vlastnú päsť.


Fotogaléria k článku:

200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko

Zobraziť všetky fotografie
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko
200
Autor: Miloš Majko


Skryť všetky fotografie

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign