Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

CENA VEREJNOSTI - CENA ARCH 2014

815

Vydavateľstvo Eurostav |MM| Organizátor – Vydavateľstvo EUROSTAV a redakcia časopisu ARCH – už po štvrtýkrát udeľovania CENY ARCH dávajú možnosť širokej verejnosti vyjadriť svoj názor na nominované architektonické diela. Cieľom CENY VEREJNOSTI bola konfrontácia odbornej a širokej verejnosti na kvalitu architektúry a jej hodnotenie. Architektonické dielo, ktoré dostane najviac hlasov od širokej verejnosti, získa Cenu verejnosti prestížnej Ceny ARCH 2014.

Nominované diela sú:
RODINNÝ DOM, NA KREMNICI, STUPAVA
KASÁRNE / KULTURPARK, KUKUČÍNOVA ULICA, KOŠICE
SPOTS, WUPPERTÁLSKA ULICA ; VAŽECKÁ ULICA , KOŠICE
REKONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU, RIMAVSKÁ SOBOTA
DOM K2, KYNCEĽOVÁ
UNIVERZITNÁ KNIŽNICA, KATOLÍCKA UNIVERZITA, HRABOVSKÁ CESTA 1/A, RUŽOMBEROK
OBYTNÝ SÚBOR NOVÁ TERASA, KOŠICE
IST – RODINNÁ DOM, BRATISLAVA-ČUNOVO
BYTOVÝ KOMPLEX MALÝ DUNAJ III., KAZANSKÁ ULICA, BRATISLAVAREKREAČNÁ CHALUPA, PARTIZÁNSKA ĽUPČA

Do hlasovania o Cenu verejnosti CENA ARCH 2014 sa môže zapojiť každý nad 18 rokov na sociálnej sieti www.facebook.sk/eurostav, kde sme predstavili desať nominácií. Označením diela ("páči sa mi to") odovzdávate svoj hlas jednej ale aj viacerým stavbám z desiatich nominovaných. Cenu verejnosti získava dielo s najväčším počtom hlasov ("páči sa mi to"). Hlasovanie trvá počas celého októbra do 31. 10. 2014

Pre jedného zo zúčastnených hlasovania je pripravený štýlový automobil MINI Cooper na víkend s plnou nádržou. Meno výhercu bude zverejnené 11. novembra 2014 na sociálnej sieti Facebook, kedy prebehne žrebovanie výhercu. 

 

Cena ARCH je prestížnou cenou za architektúru, od roku 1998 udeľovanou mienkotvorným odborným časopisom ARCH o architektúre a inej kultúre, ktorý vydáva Vydavateľstvo Eurostav, s.r.o. Zámerom ceny je vyzdvihnúť pozoruhodné diela domácej architektonickej scény a prispieť tak k jej ďalšej kultivácii. Cena ARCH má vysoký profesionálny kredit, ktorý zabezpečuje účasť špičkových európskych architektov v porote. Jej špecifickým znakom je pravidlo, že sa do nej nemožno prihlásiť. Nominácie na Cenu ARCH udeľuje každoročne redakčná rada časopisu, ktorú tvoria významné osobnosti slovenskej a stredoeurópskej architektonickej scény. Celý prepis záverečnej diskusie poroty bude zverejnený v Katalógu k Cene ARCH 2014. Laureát CENY ARCH bude vyhlásený 6. novembra 2014 o 19:00 hod. v priestoroch Moyzesovej sály v Bratislave, kde bude Cena slávnostne odovzdaná.


Fotogaléria k článku:

815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav
815
Autor: Vydavateľstvo Eurostav

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign