Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Brunovce - klamanie súdu o zlatú mrežu

Juraj KuklaDátum14. 05. 2013 19:30:40TémaINFOSLOBODA

 

Dnes sa konal na Okresnom súde v Novom Meste n/V súd o „základy samosprávy“. Už ani neviem koľké je to  kolo, koľko krát sa odsúdený   bývalý starosta D.Močko odvolal. 

Tu je aj moja neočakávaná dnešná výpoveď a výpoveď bývalého starostu obce Brunove, naživo pred zástupcami dvoch televízií! Vyplatí sa vypočuť. Je to živé školenie pre mudrlantov i  predstaviteľov tohto štátu, ktorí ešte nepoznajú, alebo nechcú vnímať tú neskutočnú úbohosť a zvrhlosť, reality show  pod názvom samospráva – samovláda. Zmena musí prísť zdola a aj z hora, inak sme na ceste do, pekla!

 

Tu je časť autentickej nahrávky zo súdu:

https://soundcloud.com/user417934166/s-d-mo-ko-13-5-2013-waw

 

A tu TA3:

http://www.ta3.com/clanok/1019692/hlavne-spravy-z-13-maja.html príspevok je v 18-tej minúte

“ o brunovskej obecnej písanke, ktorú vlastnou rukou vyrobila úradníčka Facúnová,  podvádzala ňou súd stavia ju nad všetky zákony o samospráve a nenesie zatiaľ zodpovednosť”

 

Čo z toho vyplýva?

 

1.Zápisnica OZ je verejná listina

2.Uznesenie OZ je verejná listina a ich falšovanie je tr. čin falšovania verejnej listiny

3.Prideľovanie neschválených odmien starostovi je tr. čin porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku a asi bude konečne podľa včerajšieho pojednávania aj zneužívaním právomoci verejného činiteľa.

4. Poslanci a takzvaný hlavný kontrolór,sú   de - facto stále len „strašiaci do maku a do počtu“ neplniaci svoju funkciu.

5. Klamanie súdu pod prísahou falošným dôkazom, výpoveďami, zvolávaním tajných zasadaní OZ a obecnou písankou – zatiaľ nie je tr. čin, treba aby bol, bolo by to nalepšie "školenie"  pre podvdníkov.

6. Celý štát zakrátko uvidí, či súd začne z vlastnej iniciatívy konať proti krivej výpovedi a klamania súdu sfalšovanými dôkazmi Močka a Facúnovej pod prísahou.

7. Postavenie sa občana na odpor v zmysle čl. ústavy 32 proti tomuto odstraňovaniu demokratických práv má za následok v tomto „právnom“ štáte súdnu exekúciu a možnosť ničenia občana.

8. Prokurátor aj sudca  by boli v právnom štáte správni ľudia, aj občania tohto štátu by boli iní, treba len nasmerovať volebné stádo z tohto pekla von.


O čo Ide na tomto súde?

Ide o nekonečný, už historický hanebný príbeh takzvanej samosprávy Brunovce - samovláda Slovensko, 1990 až 2013 !

23 ročný boj občanov o základy spravodlivosti v takzvanej samospráve, pokračoval dnes 13.05.2013 na súde v Novom Meste n/V pred kamerami televízií. Na Slovensku súdia "zákonom chráneného prominenta" s nepísanou trestnou imunitou, verejného činiteľa, bývalého starostu obce Brunovce Dušana Močka, za falšovanie verejných listín, uznesení OZ o rozpočte a záverečnom účte a prideľovania neschválených odmien k jeho platu. Je rok 2013, no prominenta súdia  za roky 2004 … už toto hovorí samo za seba!!! ??? Poslanci, zapisovateľ, overovatelia Čaňo, Šupka, Moravčík už boli za tento čin odsúdení, priznali sa prokurátorovi Prokešovi, svoj čin oľutovali a dostali podmienku. Starosta Močko s úradníčkou Facúnovou sa ešte sále úboho pokúšajú oklamať ľudí, dokonca aj samotného sudcu a prokurátora krivými výpoveďami a sfalšovaným dôkazom, akýmsi súkromným zošitom písaným rukou úradníčky G.Facúnovej, "vlastné súkromné zápisnice zo zasadaní, súkromnej firmy samospráva OZ Brunovce", ktoré povyšujú nad platné zákony tohto skorumpovaného štátu. Súd im to už „nežerie“! Ani najvyšší súd už neakceptoval Močkove dovolanie. Akú väčšiu opovážlivosť môže mať v tomto štáte miestny verejný činiteľ, ako tento, ktorý s úradníčkou beztrestne klame pred očami kamier televízií súdy falošnými dôkazmi? Dokonca drzo tvrdí, že nepoškodil nikoho,  keď poškodil celú obec všetkých občanov, daňových poplatníkov!

Čo nová starostka Júlia Masárová a noví poslanci? Slepo pokračujú v tomto humuse! Uvalili pokutu 1,6 mil korún aj peniaze 80 tisíc za dražbu  obecného majetku, ktoré spôsobil D.Močko na občanov daňových poplatníkov a nepohodlných občanov, ktorí sa nechcú tomuto svinstvu podvoliť, dávajú na exekúciu a zvyšujú im na úkor  toho miestne dane. A čo Močkovi? Tomu platia za jeho podvody odstupné!

Čo sa ešte musí odohrať, aby nejakého miestneho verejného činiteľa v tomto štáte za trestné činy zavreli do besy a nedávali mu donekonečna len podmienky?

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign