Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Bratislavský dopravca otvorí svoje brány už túto sobotu!

DPB |MM|  Dopravný podnik Bratislava pozýva všetkých priaznivcov verejnej dopravy na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať 19.9.2015 vo vozovni Jurajov dvor od 10:00 do 15:00. Tohtoročný DOD sa bude niesť v duchu 120. výročia električkovej dopravy v Bratislave.

Fanúšikovia MHD sa môžu tešiť na množstvo zaujímavostí, prekvapení a ani tohto roku nebude chýbať prehliadka vozidlového parku Dopravného podniku Bratislava, či už historických alebo súčasných vozidiel. Bratislavský dopravca predstaví historické električky, ale aj najnovšie prírastky od spoločnosti Škoda Transportation.

Pochopiteľne, nebudú zaostávať ani ďalšie divízie: budú vystavené historické, ale aj najnovšie autobusy vozidlového parku DPB a rovnako aj trolejbusy – historické aj najnovšie, ktoré už dnes vo veľkom počte prepravujú cestujúcu verejnosť v hlavnom meste.

Pre všetkých priaznivcov verejnej dopravy bude určite zaujímavé nahliadnuť aj do zmodernizovaných električkových hál, ktoré Dopravný podnik Bratislava tohto roku sprístupní aj verejnosti. Ide o najväčšiu modernizáciu vozovní v histórii DPB, a.s. Pre najmenších je pripravený detský kútik Mladého Slovanistu, nafukovací hrad a príde aj kúzelník. Aj tento rok bude pre návštevníkov pripravená tombola s množstvom atraktívnych cien. Sprievodný kultúrny program, ktorý spestrí prehliadku vozoparku, bude pripravený už od 10:00 a odštartuje ho rocková kapela Atmosferik. Nasledovať bude skupina Silent Trio a nakoniec to na pódiu roztancuje folklórny súbor Kuštárovcov. Akciu bude moderovať Martin "Shilo" Šilan.

Tohtoročný Deň otvorených dverí Dopravného podniku Bratislava sa koná v duchu osláv 120. výročia električkovej dopravy v Bratislave, takže pre nadšencov histórie je pripravené aj špeciálne prekvapenie z električkových dielní.

Vstupy do areálu budú z Vajnorskej a Bojnickej ulice, cestujúci sa môžu do depa dostať nasledovnými spojmi - autobusy: č.53, 63, 65, 96, električky: č.4 a posilová č.10, trolejbusy: č.204, 205.

Každoročne toto podujatie navštívi tisíce priaznivcov MHD, preto DPB, a.s. vypraví aj posilovú električku č.10. Cestovný poriadok linky č. 10 nájdete TU.

Dopravný podnik Bratislava ďakuje všetkým partnerom za finančnú podporu, vďaka ktorej mohol aj tento rok zorganizovať Deň otvorených dverí 2015, reklamným partnerom za poskytnutie cien do tomboly aj mediálnym partnerom za propagovanie podujatia.


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign