Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Bratislavské kúpaliská otvárajú letnú sezónu

815

Známe letné kúpaliská v hlavnom meste SR Bratislava sa pripravujú na letnú sezónu, ktorú plánujú zahájiť už tento mesiac. O pár dní tak môžu obyvatelia Bratislavy privítať leto a po prvýkrát sa okúpať hneď na niekoľkých kúpaliskách. Na návštevníkov čakajú aj príjemné a pozitívne zmeny, ktoré by sa mali uskutočniť do začiatku hlavnej letnej sezóny.

Posledný májový víkend otvárajú sezónu letné kúpaliská Rosnička, Delfín, Lamač a Tehelné pole. O týždeň neskôr sa pridajú aj ďalšie kúpaliská, konkrétne Krasňany, Rača a Areál zdravia Zlaté piesky. Kúpalisko Rosnička a Delfín majú veľkú výhodu ohrevu vody, to znamená, že voda bude už aj počas májových dní vyhriata na 24 stupňov Celzia. Zvyšné kúpaliská, ako aj areál Zlaté piesky, sa s vyššou teplotu vody musia spoľahnúť na priaznivé počasie a horúce letné teploty.

Medzi zmeny, ktoré sa podpíšu pod inovácie na kúpaliskách patria napríklad:

•    Areál zdravia Zlaté piesky sa v hlavnej sezóne bude tešiť z novo zrekonštruovaného vstupu do areálu a úpravy jeho terénu.
•    Kúpalisko Rosnička sa zase zameralo na pohybové aktivity, ktorým sa potešia hlavne deti. Rosnička plánuje rozšíriť detský areál o nové preliezačky a detské atrakcie, ktoré budú inštalované v priebehu mesiaca jún. Zmena sa týka aj detského bazéna, ktorý sa podrobí rozsiahlejšej rekonštrukcii ešte pred otvorením kúpaliska.
•    Inovovať sa bude aj v areáli kúpaliska Rača, pričom novým atrakciám a preliezačkám sa potešia opäť tí najmenší.

Všetci návštevníci sa tak môžu tešiť na novinky, ktoré ich už čoskoro čakajú v areáloch letných kúpalísk.


Termíny otvorenia letnej sezóny (v prípade priaznivého počasia):

29. máj 2015:
Letné kúpalisko Rosnička
Letné kúpalisko Delfín
Letné kúpalisko Lamač
Letné kúpalisko Tehelné pole

5. júna 2015
Letné kúpalisko Krasňany
Letné kúpalisko Rača

6. júna 2015
Areál zdravia Zlaté piesky

 

zdroj: www.bratislava.sk


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign