Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 9. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

Beh pre život 2014

815
Tesco Beh pre život je charitatívno športové podujatie pre bežcov aj nebežcov. Trať dlhú štyri kilometre môžu bežci prebehnúť alebo prejsť spolu s kočíkmi alebo zvieracími miláčikmi. Každý účastník dostane na štarte tričko a balíček od partnerov behu, v cieli medailu a občerstvenie.
Odbehnime štyri kilometre pre svoje zdravie!“ Tak znie hlavné motto siedmeho ročníka Tesco Beh pre život, jedného z najväčších charitatívno-športových podujatí svojho druhu na Slovensku. Tohtoročný Tesco Beh pre život organizuje Nadácia Tesco v spolupráci so Slovenskou nadáciou srdca. Všetky vyzbierané financie budú využité v rámci edukačných aktivít zameraných na edukáciu a prevenciu pred obezitou a nezdravým životným štýlom u detí a mladých ľudí.
 
Beh pre život 2014 sa uskutoční dňa 28.6.2014 o  11:00 na Partizánskej lúke (amfiteáter), Železná studnička v Bratislave.

 
Všetky príspevky vyzbierané v rámci projektu pôjdu na zabezpečenie edukačného projektu „Skontroluj svojho spolužiaka“, ktorý sa bude realizovať v 25 slovenských mestách. Úspech z minulého roka nám pomôžu zopakovať naši patróni, ktorých je opäť viac. Ďakujeme všetkým vám, ktorí sa rozhodnete s nami pomáhať!
 
Registrácia
 
On-line  do utorka 24. 6. 2014 do 16.00
Osobne
v piatok 27. 6. 2014, Kamenné nám. pred MY, od 12.00 do 18.00
v sobotu 28. 6. 2014, Partizánska lúka (amfiteáter), od 8.30 do 10.00
Prezentácia
v piatok 27. 6. 2014, Kamenné nám. pred MY, od 12.00 do 18.00
v sobotu 28. 6. 2014, Partizánska lúka (amfiteáter), od 8.30 do 10.00
 
Program
 
8.30 začiatok registrácie a prezentácie účastníkov
9.30 začiatok programu, otvorenie šatní a úschovne osobných vecí
9.30 preteky lezúňov
10.00 atletika pre deti
10.00 ukončenie registrácie a prezentácie účastníkov
10.30 ŠTART Detského behu
10.45 spoločná rozcvička pred štartom
10.55 slávnostné príhovory
11.00 ŠTART Tesco Behu pre život
12.00 slávnostné vyhlásenie výsledkov
13.00 záver podujatia

Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign