Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Bratislava Live | Rescue Online | Sereď Online | Reportér 24


Dnes je 8. 11. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel
Expedicia  Za polárny kruh 2016
Označenie inzercie
Expedicia Cernobyl 2016
Označenie inzercie
RubrikyRubriky
ATELIER MAJKO
Označenie inzercie
Vysivanie na textil
Označenie inzercie
Sherlock Holmes
Označenie inzercie
INFOSLOBODA Transparentnosť v samospráve
Označenie inzercie
Karol Voltemar  - cesta okolo sveta na bicykli
Označenie inzercie
Bratislava na fotografiách
Označenie inzercie
Videá

7 497, - eur je suma, ktorou finančne pomohli obyvatelia mesta rodine onkologicky chorej Mirky

24

Mesiac trvala finančná pomoc pre rodinu onkologicky chorej Mirky. Počas tohto mesiaca mohli obyvatelia prispieť  ľubovoľnou sumou a pomôcť tejto rodine, ktorá sa ocitla v neľahkej situácii. Prispelo naozaj množstvo ľudí. Od obchodníkov, podnikateľov rôznych firiem, prispeli pracovníci Mestskej polície, poslanci, zamestnanci MÚ, dôchodcovia, študenti, žiaci ako i  učitelia...jednoducho každý komu osud tohto dievčatka nebol ľahostajný.

Dnes sa za prítomnosti dr. Irsáka rozpečatili schránky a zrátala sa vyzbieraná finančná pomoc. Výsledná suma bola neuveriteľná. Vyzbieralo sa 7 497,- eur. Táto suma bola odovzdaná Mirkinej mamičke, Eve Čmaradovej, ktorá ich uložila na účet. Táto suma im pomôže prekonať ťažké obdobie, ktoré teraz prežívajú.

My sme pri rozpečaťovaní a spočítávaní financií boli a celý priebeh sme zaznamenali na kameru. Zároveň nám na kameru organizátorka celej finančnej pomoci p. Adriana Bašová povedala ako tento mesiac prebiehal. Vyslovila poďakovanie každému jednému človekovi, ktorý prispel. Poďakovanie vyslovila  aj  p. Eva Čmaradová - Mirkina mamička ako aj primátor mesta Sereď p. Martin Tomčányi.


Fotogaléria k článku:

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

Zobraziť všetky fotografie
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

24
Autor: Iveta Tóthová
24
Autor: Iveta Tóthová

Skryť všetky fotografie

Video k článku:


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹
Registrovaný Adriana Bašová Adriana Bašová | 15-12-2011 13:10:13
V mene Mirkinej mamičky Evky a Mirky samotnej Vám všetkým chcem poďakovať za podporu, ktorú ste prejavili tejto rodine a všetkým Vám v mene Evky oznamujem, že Mirka dnes úspešne absolvovala toľkokrát odkladanú operáciu.Lekári sa vyslovili,že operácia dopadla dobre,bez komplikácií.
Teším sa s rodinou a Miruške držím palce a želám rýchle zotavenie. :-))
jožkovi | 21-11-2011 22:03:56
Ľudia z mesta tiež prispeli a keby si čítal článok z posledného MsZ , tak sa dočítaš , že na začiatku vyzval primátor poslancov a zamestnancov o pomoc pre Mirku. Veľa ľudí prispelo. Tieto peniaze boli odovzdané v prítomnosti notára. A že pomohli pri počítaní ? Nabudúce môžeš aj Ty. Len treba pre to niečo urobiť.
jozef f. | 21-11-2011 08:31:51
zasluzna cinnost vedenia mesta...pocitanie €
Registrovaný Juraj  Mihálik Juraj Mihálik | 20-11-2011 14:22:27
Ok, ďakujem...držím jej palce a pozdravujte ju odomňa.....
Registrovaný Eva Čmaradová Eva Čmaradová | 19-11-2011 20:53:02
Ahoj Juraj. tak k Mirkinmu zdravotnému stavu asi toľko, že sme v predoperačnom období a sme momentálne doma. V utorok príjem na ortopédii a vo štvrtok dôležitá operácia. Potom Mirku čaká dosť tvrdá realita - 6 týždňov nesmie stúpiť na nohu, musí sa naučiť opatrne chodiť na barliach a okrem toho rehabilitácie a samozrejme pokračuje v liečbe chemoterapiami. Len nech dobre dopadne všetko
Registrovaný Juraj  Mihálik Juraj Mihálik | 19-11-2011 19:09:05
Ďakujem za odpoveď a budem držať všetkých 10 určite...Teta Evka sa určite vyjadrí keď si to prečíta.....A som veľmi rád že sa teda toľko vyzbieralo....
Registrovaný Adriana Bašová Adriana Bašová | 19-11-2011 18:51:15
Juraj, ďakujem Ti za tento komentár, sama by som to nevystihla lepšie,čítaš moje myšlienky. Ja som veľmi rada že sa pomohlo rodine, ktorá to potrebuje, a že ľudia v Seredi ukázali,aké majú veľké srdce. Suma,ktorá sa vyzbierala,prekvapila každého z nás, o to väčšia je však moja a aj naša spokojnosť. O tom ak osa má Mirka by sa mohla vyjadriť maminka Evka,ktorá tento komentár určite nájde. Ak sa tak z nejakého dôvodu nestane, drž Mirke vo štvrtok palce, má plánovanú operáciu na ten deň.
Registrovaný Juraj  Mihálik Juraj Mihálik | 19-11-2011 18:25:27
Som veľmi rád, že sa vyzbieralo až tak veľa. Priznám sa nečakal som až takú sumu ale tým viac som prekvapený a to svedčí o tom že dokonca aj v Seredi, v meste o ktorom chodia v TV novinách iba negatívne veci sa našli a nájdu ľudia s dobrým srdcom...Ak sa smiem opýtať ako je teraz vlastne s Mirkou lebo nejak sa prestalo hovoriť o jej stave. Ako je na tom???
Registrovaný Eva Čmaradová Eva Čmaradová | 18-11-2011 23:14:15
A Vám pani učiteľka patrí tiež veľká vďaka za všetko čo robíte. Od samého začiatku stojíte pri nás a ste mne i Mirke oporou. Zistila som, že vám osud Mirky a nielen jej ale i všetkých "vašich" detí nie je ľahostajný a to sa hneď tak nevidí.
Zuzana Šalmíková | 18-11-2011 20:33:27
Všetkým obyvateľom Serede, ale aj tým, ktorí v Seredi nebývajú, patrí obrovská vďaka, máte veľké srdce. Vám rodičia- máte skvelé deti, veľmi vnímavé a citlivé. A mojim žiakom - vďaka, že Mirke pomáhate ako sa len dá. Že na ňu myslíte a tešíte sa na chvíľu, keď bude opäť s nami. Ešte raz - veľká vďaka
Katarína Fagalová Čermáková | 18-11-2011 20:29:31
Evi držte sa, som rada že sú ešte dobrí ľudia a prajem skoré uzdravenie.
anonym | 18-11-2011 20:10:44
Držím palce !!!!!!!!!!!
Jarmila Tomášková | 18-11-2011 19:39:25
Evka,chcem verit,ze vyzbierana suma Vam aspon trosicku pomoze vo Vasej nelahkej zivotnej skuske..veľmi drzime palce a prajeme veľa,veľa sil...drzte sa...
Igor Lehocký | 18-11-2011 18:54:45
Je veľmi potešiteľné a skutočne sa dobre číta, keď obyvatelia vedia byť súdržní pre dobrú vec a mnohí svojim dielom pomôžu rodine zo svojho mesta. Prajem si, aby vyzbieraná čiastka bola nádejou aj riešením pre Mirku a jej deti aby raz spomínali s úsmevom a vďakou na akciu Sereďanov. :o)
helca | 18-11-2011 18:49:31
super dobry ludia su stale
Registrovaný Eva Čmaradová Eva Čmaradová | 18-11-2011 18:45:52
Dovoľte, aby som sa ešte raz poďakovala všetkým za veľkú pomoc, ktorú ste nám prejavili. V strese, v akom som bola dnes poobede som zabudla poďakovať sa Adrike, čo ma veľmi mrzí, ale ona vie, že jej za všetko budem do smrti vďačná a Adrička, ešte raz ti za všetko ďakujem. A aj vám všetkým.

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Bottom panel

© bratislavalive všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na bratislavalive.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Webdesign